Hlavní obsah stránky

TrueCam H5

Záznamová kamera do auta s revolučním magnetickým držákem. Truecam H5 s 1,5" displejem se může pochlubit záznamem ve Full HD 1080p kvalitě, G-senzorem rozpoznávající případný náraz, Wi-Fi, automatickým uvolňováním paměti a navíc aplikací pro telefon.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTrueCam

Popis

Záznamová kamera do auta s revolučním magnetickým držákem. Truecam H5 s 1,5" displejem se může pochlubit záznamem ve Full HD 1080p kvalitě, G-senzorem rozpoznávající případný náraz, Wi-Fi, automatickým uvolňováním paměti a navíc aplikací pro telefon. Oceníte také srozumitelné menu v českém jazyce.

Klíčové vlastnosti
 • Full HD 1080p
 • magnetický držák
 • 12Mpx fotografie
 • 1,5" LCD displej

Palubní kamera TrueCam H5

Model H5 je nejmenší palubní kamera společnosti TrueCam, to jí nicméně nic neubírá na tom, co umí. V každém případě výrazně zvýší bezpečnost jízdy a také poskytne potřebný důkaz v případě nehody nebo dalších nečekaných situací na silnici. Natáčí ve Full HD, má kvalitní snímač a funkce, které obraz ještě vylepšují, aby tato černá skříňka do automobilu spolehlivě rozpoznala i SPZ a vše důležité. Navíc je tak kompaktní a nenápadná, že vás nebude rušit.

Záběry ve Full HD

Truecam H5 i přes malé rozměry neslevuje z kvality pořizovaných záběrů. Ty mohou být až v rozlišení 1080p, což zajišťuje spolehlivé zachycení i drobných objektů. Rychlé pohyby zůstanou na záznamu plynulé díky vysoké snímkovací frekvenci 30 fps. K dispozici je i nižší HD rozlišení 720p, při kterém kamera pořídí až 60 snímků za vteřinu.

kamera TrueCam H5 na čelním skle
Rychlá instalace

Kamera je připravena k jízdě během několika vteřin. Připevnění maximálně zjednodušuje unikátní magnetický držák, který uchytíte na sklo. Do něj pak kameru v mžiku zacvaknete a stejně snadno ji odnesete s sebou. Nabíjecí kabel vůbec neřešíte, protože je integrovaný do samotného držáku. Kamera se po připnutí začne nabíjet automaticky. Tělo kamery má velmi kompaktní rozměry a ani svou matnou barvou nepoutá pozornost. Práci s kamerou vám zpříjemní přehledný 1,5" LCD displej a hlavně kompletní ovládání v češtině. Změna nastavení, ruční zamknutí záběru, přehrání pořízeného videa – to vše zvládnete během okamžiku. Menu je navrženo tak, abyste se v něm rychle zorientovali i bez čtení návodu.

kamera TrueCam H5
Černá skříňka s nekonečnou pamětí

TrueCam H5 má v sobě citlivý G-senzor, který umí rozpoznat i jemný náraz. V takovou chvíli právě pořizovaný záběr automaticky uzamkne, aby nedošlo k jeho ztrátě. Vám tak v ruce zůstane cenný důkaz z celé události. Během parkovacího režimu je kamera v pohotovosti a jakmile rozpozná pohyb nebo náraz, začne nahrávat. Vždy tak budete vědět, co se kolem vašeho vozu děje. V pohotovostním režimu vydrží až 24 hodin. Autokamera vás chrání, pouze když natáčí a Full HD záběry jsou náročné na paměť. Aby nikdy nedošlo k jejímu zaplnění, má v sobě TrueCam H5 funkci časové smyčky. Nejstarší záběr, na kterém se nic zajímavého nestalo a není uzamčený se tak sám smaže a uvolní prostor novému.

kamera TrueCam H5 na čelním skle
Přenos videí pomocí Wi-Fi

Videa budou z vaší kamery létat bezdrátově díky zabudované Wi-Fi. Kameru jednoduše spárujete s mobilním telefonem a v aplikaci LuckyCam můžete se záběry ihned pracovat. Aplikace je dostupná pro telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS, které vám usnadní i ovládání. Vzdáleně lze zapnout či ukončit nahrávání nebo třeba upravit základní nastavení kamery.

Pomocné systémy

Funkce LDWS tedy Lane Departure Warning System vás upozorní, kdykoliv začnete neplánovaně vybočovat z jízdního pruhu. To se stává zejména při mikrospánku a jiné nepozornosti. Zvukový signál vám tak může pomoct předejít velkým škodám. Kamera je také vybavena funkcí WDR (Wide Dynamic Range), která zajišťuje lepší snímání obrazu v situacích, kdy je část prostoru více a část méně osvětlena a dochází tak ke kontrastu mezi světlem a stínem. Typickým příkladem jsou záběry noční silnice s odlesky a světly protijedoucích vozidel.

Přídavný GPS modul

Pokud chcete záznam kamery obohatit o geoznačku a rychlost jízdy, můžete si ke kameře dokoupit GPS přijímač TrueCam H5 GPS holder. Rychlost jízdy můžete napevno zobrazit ve videu a vyhnout se tak spekulacím, zda jste při nehodě nebo jiné nepříjemné situaci nejeli příliš rychle. Nahraná data lze zobrazit v Google Maps, takže si můžete prohlédnout, kde všude vaše auto bylo.

Abyste mohli záznam z kamery ukládat, je třeba si k ní pořídit paměťovou kartu MicroSD do maximální kapacity 64 GB.

Obsah balení
 • Full HD kamera TrueCam H5
 • 3M magnetický držák
 • 2× náhradní 3M nálepka
 • 5× 3M držáky napájecího kabelu
 • duální autonabíječka
 • micro USB kabel
 • micro SD-USB adaptér
 • ochranný obal
 • manuál
 • kartička pro rychlou instalaci

Parametry

Umístění kameryna sklo
Úhel záběru130 °
Kapacita baterie420 mAh
Rozlišení videaFullHD
Počet snímků za vteřinu60 fps
Displejano

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší kamery do auta pro rok 2023

Kamery do auta se v posledních letech těší velké oblibě. Najdete je v mnoha firemních i soukromých vozidlech. Víte, jaký typ kamery vybrat a podle jakých parametrů se řídit? Podívejte se na ty, které…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta TrueCam

Všechny kamery do auta TrueCam