Hlavní obsah stránky

TP-Link Tapo P100

  • TP-Link Tapo P100
  • TP-Link Tapo P100
  • TP-Link Tapo P100
TP-Link Tapo P100

TP-Link Tapo P100 je skvělým doplňkem pro každou domácnost, která chce být chytrou. Nabídne vám celou řadu užitečných funkcí od vzdáleného ovládání funkce zásuvky včetně časovače.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTP-LINK

Popis

TP-Link Tapo P100 je skvělým doplňkem pro každou domácnost, která chce být chytrou. Nabídne vám celou řadu užitečných funkcí od vzdáleného ovládání funkce zásuvky včetně časovače. Vše můžete ovládat hlasem díky integraci se systémem Google Assistant a Amazon Alexa. P100 nabízí vlastní kompaktní design, díky němuž neblokuje sousední zásuvky. Vyniká snadným nastavením a použitím. K zapojení zařazení do elektrické sítě není potřeba žádný rozbočovač, vše lze rychle nastavit a snadno spravovat pomocí bezplatné aplikace Tapo.

Parametry

Dálkově ovládanéano
Amazon Alexaano
Smartano
Apple HomeKitne
Google Assistantano

Články k tématu

TechnologieTipy na chytré doplňky do domácnosti

Hledáte na začátek nějaké chytré příslušenství do vaší domácnosti? Popřípadě už chytrou domácnost máte, ale chtěli byste řady svých doplňků rozšířit, jelikož už vás nenapadá, co dalšího byste mohli…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektrické zásuvky TP-LINK