Hlavní obsah stránky

TP-LINK Tapo C200

  • IP kamera TP-LINK Tapo C200
IP kamera TP-LINK Tapo C200

Wi-fi kamera Tapo C200 světoznámé značky TP-Link zajistí bezpečí vaší domácnosti. Umožňuje horizontální i vertikální rotaci a zvládá pokročilé noční vidění, kdy zaznamenává akci až na vzdálenost 10 metrů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTP-LINK

Popis

Wi-fi kamera Tapo C200 světoznámé značky TP-Link zajistí bezpečí vaší domácnosti. Umožňuje horizontální i vertikální rotaci a zvládá pokročilé noční vidění, kdy zaznamenává akci až na vzdálenost 10 metrů. Podporuje karty microSD (až 128 GB). Video s vysokým rozlišením (1080p) zachytí všechny detaily čistého obrazu. Kamera má detekci pohybu s upozorněním pomocí sms. Také můžete zapnout světelný a zvukový alarm pro vystrašení narušitelů. Pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru komunikujte s ostatními.

Parametry

S přisvícenímne
Antivandalne
WiFiano
Bezdrátováano
Noční viděníano
Rozlišení1920 x 1080 (FHD)

Články k tématu

TechnologieTipy na chytré doplňky do domácnosti

Hledáte na začátek nějaké chytré příslušenství do vaší domácnosti? Popřípadě už chytrou domácnost máte, ale chtěli byste řady svých doplňků rozšířit, jelikož už vás nenapadá, co dalšího byste mohli…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

IP kamery TP-LINK

Všechny IP kamery TP-LINK