Hlavní obsah stránky

TP-Link MC220L

  • média konvertor TP-Link MC220L
média konvertor TP-Link MC220L

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter Podrobnosti o produktu Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Popis produktu: Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTP-LINK

Popis

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter Podrobnosti o produktu Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Popis produktu: Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

Parametry

Produktové čísloMC220L

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Média konvertory TP-LINK