Hlavní obsah stránky

Thule Motion XT L

  • Střešní box Thule Motion XT L
  • Střešní box Thule Motion XT L
  • Střešní box Thule Motion XT L
Střešní box Thule Motion XT L

Thule Motion XT L lesklá černá je střešní box o objemu 450 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika.

Vybrat variantu (2)

Thule Motion XT L lesklý černý

2 varianty pro
Thule Motion XT L

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuThule

Popis

Thule Motion XT L lesklá černá je střešní box o objemu 450 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT L lesklá černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel. Potrpíte si na kombinaci kvality a designu? Pokud ano, přepravní box Thule Motion XT L lesklá černá vás rozhodně nezklame. Je unikátní primárně tím, že zaujme svou lesklou černou barvou. Ta vypadá nejenom elegantně, ale skvěle se hodí i ke každému vozu.

Parametry

Nosnost75 kg
Hmotnost20 kg
Délka195 cm
Objem450 l
Centrální zámekano
Otevírání boxuoboustranné

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Střešní boxy Thule

Všechny střešní boxy Thule