Televizor Recenze Thomson 43" LED (43UG6400)

Produkt již není v prodeji

Recenze Thomson 43" LED (43UG6400)

Televize Thomson 43UG6400 nabízí široké spektrum využití. V ultra tenkém těle se skrývají nevídané možnosti. Funkce Micro Dimming umožňuje ještě zvýšit obrazovou kvalitu díky detailnější práci s jasem a kontrastem, kterou má na svědomí 10-bitová hloubka barev. Ta zobrazuje i ty nejjemnější detaily, které 4K HDR poskytuje.

Registrovaný uživatel14. ledna 2022

- skvělá cena - HbbTV v.2 - lehká televize s decentním rámečkem - perfektní obraz z přímého pohledu (ze strany již pokulhává) - perfektně vyřešený ovladač, nemám potřebu hledat aplikaci pro telefon nebo používat myš - hodně možností zapojení vstupů a výstupů - Android - rychlé načítání aplikací, nezamrzá

- slabší citlivost BVB-T2 (původní settopbox našel víc kanálů) - velká hloubka v místě uchycení na držák (VESA 200x300) - na TV není žádné tlačítko, ani vypnutí - chatrně působící plast pláště TV (při otáčení na držáku VESA)

Televize byla za skvělou cenu v akci, risknul jsem to pro okamžité zbavení se několika ovladačů (TV, settopbox, multimedia). Po dvou měsících užívání převládá nadšení, tak snad vydrží. Jen zamrzí mohutné tělo TV v místě uchycení na držák, TV odstává od zdi (10 let stará LG měla poloviční hloubku).

Registrovaný uživatel16. září 2021

- dobrý poměr cena výkon - android TV s 4K - slušný obraz a zvuk na levnou TV - bluetooth a možnost zrcadlit fotky z android telefonu - relativně lehká a energetická náročnost taky fajn - spousta různých nastavení včetně HDR, rychlý start je standardně aktivován

- na levnou televizi dobrá

Zakoupeno na základě roční velmi dobré zkušenosti s Thompsonem 40FE5606 (100 cm úhlopříčka) . Chtěl jsem 4K a větší obrazovku (139 cm). Předchozí Thompson pořád jede skvěle... Je to v podstatě televize TCL, ale mile překvapila kvalitou. Využívám televizi hodně na Netflix, Youtube, X-box a vzdy bez problému .. Připojení TV přes WiFi taky Ok. Doporučuji.

Registrovaný uživatel26. října 2022

Pomalá, seká se.. znovu bych již nezakoupila.

Varianta 43"
Registrovaný uživatel22. září 2022

Cena

Spatna kvalita obrazu Spatny tuner dvbt2-nasel jen polovinu programu oproti jine tv Vypadavala wifi

Vraceno

Registrovaný uživatel28. února 2022

Obraz dobry pouze prez hdmi Vsechny služby prez internet se sekaji nebo se museji spouštět na 3x

Registrovaný uživatel12. ledna 2022

To co jsem od produktu očekávala splňuje. Jsem velmi spokojená

Támhleten pán5. ledna 2022

Za ty prachy je to luxus tv

Zatím jsem nezjistil

Nikdo vás nenutí

Registrovaný uživatel25. prosince 2021

Zatím super

Registrovaný uživatel19. září 2022

za cenu dobrá kvalita a vše, co jsem chtěla

Registrovaný uživatel22. listopadu 2021

Android v TV za dobrou cenu.

Registrovaný uživatel21. března 2022

Dobra tv .

Registrovaný uživatel9. února 2022

Jednoduchá instalace i obsluhs

Spokojenost

Registrovaný uživatel7. února 2022

Cena

Zdá se horší obraz- pro běžné užívání ok

Za málo peněz hodně muziky. Jako volba do dětského pokoje super....

Registrovaný uživatel11. ledna 2022

Více, méně jsem to zatím jen dal do provozu, nemám zatím čas vše prozkoumat. Tátu mám se silným infarktem v nemocnici. Hvězdičky jsem dal, jen, aby mě to pustilo dál, ale zatím dobrý.

Zatím jsem žádné nezjistil. Jen by to opravdu mělo vypnout po těch naplánovaných 4 hodinách a ne, kdy se tomu zachce. A mohlo by tam být sleep, jak jsem měl u Sencoru, který touto funkcí vypínal bez ohledu na nastavené 4 hodiny, už jen kvůli tomu, že u TV usínám a s dnešními energiemi sleep po 30 min. až do 240 min. by ušetřilo el.energii.

Zatím nemůžu objektivně posoudit a bude to ještě dlouho trvat.

Registrovaný uživatel25. prosince 2021

Pěkný obraz

Nefunguje YouTube a další programy které mají fungovat.

Jinak kvalitní TV

Varianta 43"
Registrovaný uživatel22. listopadu 2021

Možnost aplikací a satelitního tuneru

Oproti 15 let staré plazmové televizi mnohem horší obraz i zvuk

Ostspam15. prosince 2020

Velmi dobrý ovladač, silný, není nutné mířit přímo na televizi, funguje dokonce občas i odrazem od protější stěny. Dobrý poměr cena - výkon.

Cca každých 5 minut se na okamžik (méně než sekunda) zastaví obraz a zvuk. V určitém nastavení obrazu - grafiky obraz bliká, v ostatních nastaveních obrazu funguje zcela řádně.

Hodnotím kladně.

Registrovaný uživatel10. ledna 2023

velká obzazovka,dokonalé barvy,obraz a skvělá cena

za nás super

Registrovaný uživatel6. prosince 2022

Za tu cenu je naprosto skvělá.

Žádné.

Registrovaný uživatel24. října 2022