Hlavní obsah stránky

The Rising: Nová naděje - Felix A. Münter

  • kniha The Rising: Nová naděje - Felix A. Münter
kniha The Rising: Nová naděje - Felix A. Münter

Z trosek světa se pozvedá nová síla! Civilizace tak, jak ji známe, zmizela v hlubinách minulosti. Několik desítek let po celosvětovém kolapsu získá skupinka přeživších fragment zaniklého světa – datové paměti s informacemi, jejichž cena se zdá být nedozírná.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMytago

Popis

Z trosek světa se pozvedá nová síla! Civilizace tak, jak ji známe, zmizela v hlubinách minulosti. Několik desítek let po celosvětovém kolapsu získá skupinka přeživších fragment zaniklého světa – datové paměti s informacemi, jejichž cena se zdá být nedozírná. Novým majitelům netrvá dlouho, aby poznali, jaké možnosti tento nález otevírá. Nachází se nový začátek pro celé lidstvo na dosah ruky? O odpověď však mají zájem i jiní. Vražedný hon začíná... The Rising – Nová naděje je prvním dílem postapokalyptické trilogie Felixe A. Müntera.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2017
Sci-fiano
Počet stran312
Vazbabrožovaná / lepená
Produktové číslo978-80-87761-32-8

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fantasy, sci-fi Mytago

Všechny fantasy, sci-fi Mytago