Hlavní obsah stránky

Čaroděj z Ohňové hory - Steve jackson, Ian Livingstone (2020, pevná)

  • kniha Čaroděj z Ohňové hory - Steve jackson, Ian Livingstone (2020, pevná)
  • kniha Čaroděj z Ohňové hory - Steve jackson, Ian Livingstone (2020, pevná)
kniha Čaroděj z Ohňové hory - Steve jackson, Ian Livingstone (2020, pevná)

Kniha, kterou držíš v ruce, představuje bránu do světa, v němž se právě ty staneš hrdinou! Ty v ní rozhoduješ, kterou cestou se vydáš, jakým nebezpečím se postavíš a se kterými netvory budeš bojovat. Hluboko v jeskyních pod Ohňovou horou leží nevýslovné bohatství střežené mocným čarodějem, nebo se to alespoň povídá.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMytago

Popis

Kniha, kterou držíš v ruce, představuje bránu do světa, v němž se právě ty staneš hrdinou! Ty v ní rozhoduješ, kterou cestou se vydáš, jakým nebezpečím se postavíš a se kterými netvory budeš bojovat. Hluboko v jeskyních pod Ohňovou horou leží nevýslovné bohatství střežené mocným čarodějem, nebo se to alespoň povídá. Mnoho dobrodruhů, zkušených šermířů jako ty, se vydalo k Ohňové hoře pátrat po čarodějově pokladu. Žádný z nich se nikdy nevrátil. Budeš mít dostatek odvahy, rozhodnosti a štěstí, abys dosáhl svého cíle, nejtajnějších komnat čarodějovy skrýše?

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Hororne
Počet stran176
Vazbapevná / vázaná
Fantasyano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fantasy, sci-fi Mytago

Všechny fantasy, sci-fi Mytago