Hlavní obsah stránky

Těžká lyra - Vladislav Chodasevič

  • kniha Těžká lyra - Vladislav Chodasevič
kniha Těžká lyra - Vladislav Chodasevič

Obsáhlý výbor z básnického a esejistického díla ruského postsymbolisty, pozdního souputníka akméismu, vůdčího představitele porevoluční literární emigrace Vladislava Chodaseviče (1886-1939). Dílo tohoto moderního Orfea, který programově netrhal kruh klasické tradice a jehož ódické verše v exilu postupně zmlkaly pod tíhou prozaismů žánrových výjevů z poválečných dní, bylo u nás dosud překládáno pouze fragmentárně, navíc exilová tvorba zůstávala až do devadesátých let zcela stranou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVHV-OPUS

Popis

Obsáhlý výbor z básnického a esejistického díla ruského postsymbolisty, pozdního souputníka akméismu, vůdčího představitele porevoluční literární emigrace Vladislava Chodaseviče (1886-1939). Dílo tohoto moderního Orfea, který programově netrhal kruh klasické tradice a jehož ódické verše v exilu postupně zmlkaly pod tíhou prozaismů žánrových výjevů z poválečných dní, bylo u nás dosud překládáno pouze fragmentárně, navíc exilová tvorba zůstávala až do

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2004
Produktové číslo8090267270
Počet stran274
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Poezie VHV-OPUS

Všechny poezie VHV-OPUS