Hlavní obsah stránky

TESLA EliteCook K80 Deluxe

Multifunkční hrnec TESLA EliteCook K80 Deluxe zvládne zároveň připravit hlavní jídlo i přílohu a skrývá v sobě funkce 12 zařízení, od tlakového hrnce přes horkovzdušnou fritézu až po rýžovar. Umožňuje zdravé smažení a fritování bez oleje a jeho obsluha je nadmíru snadná nejen díky ovládání v češtině.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTESLA

Popis

Multifunkční hrnec TESLA EliteCook K80 Deluxe zvládne zároveň připravit hlavní jídlo i přílohu a skrývá v sobě funkce 12 zařízení, od tlakového hrnce přes horkovzdušnou fritézu až po rýžovar. Umožňuje zdravé smažení a fritování bez oleje a jeho obsluha je nadmíru snadná nejen díky ovládání v češtině.

Klíčové vlastnosti
 • kombinuje v sobě 12 zařízení
 • ovládání v češtině
 • odložený start
 • vhodný až pro 6 osob

Multifunkční hrnec TESLA EliteCook K80 Deluxe

Díky kombinaci několika spotřebičů v jednom ušetříte s multifunkčním tlakovým hrncem TESLA EliteCook K80 Deluxe spoustu místa a času. Jídlo navíc uvaříte rychle a zdravě, téměř bez páry a zápachu, a to až pro 6 osob najednou díky velké nádobě s objemem 6 l.

TESLA EliteCook K80 Deluxe tlakový hrnec
12 různých funkcí

TESLA EliteCook K80 Deluxe není pouze tlakovým hrncem a horkovzdušnou fritézou. Zastupuje i roli pomalého nebo napařovacího hrnce, ale také třeba pánve na smažení nebo ohřívače jídla. Skvěle funguje i jako rýžovar, jogurtovač nebo vařič vajíček. Zvládne připravit také pokrmy způsobem sous vide a nahradí i sušičku potravin. Umožňuje tak přípravu celé škály různých pokrmů, od polévek a omáček přes brambory a rýži až po smažené kuře nebo ryby. Při vaření hlavního jídla můžete zároveň vařit i přílohu a je možné udržovat teplotu pokrmu, takže budou obě části připravené k servírování ve stejný čas. Teplotu si můžete nastavit podle potřeby od 150 do 190 °C ve třech krocích.

TESLA EliteCook K80 Deluxe fritéza
Zdravé fritování

Je jen na vás, zda k fritování a smažení s multifunkčním hrncem TESLA EliteCook K80 Deluxe použijete olej nebo ne. Stačí třeba i kapka oleje a vykouzlíte křupavé kuře, které bude mít nižší kalorickou hodnotu, tuk i karcinogeny. Jídlo se totiž připravuje pomocí proudění horkého vzduchu a je tak mnohem méně tučné než při běžném smažení. Vnitřní hrnec je zároveň vyroben z kvalitní nerezové oceli s víkem z potravinářského silikonu, který neobsahuje škodlivé BPA látky. Smažit můžete i bez použití víka.

TESLA EliteCook K80 Deluxe
Chytré vaření

Multifunkční hrnec TESLA EliteCook K80 Deluxe je vybaven mikroprocesorem, který se stará o automatické nastavení teploty během přípravy pokrmů. Nechybí ani moderní funkce odloženého startu, která vám umožní si jídlo předpřipravit a nastavit jeho uvaření na dobu, která se vám bude hodit. Maximální doba zahájení je až 24 hodin.

TESLA EliteCook K80 Deluxe
Bezpečnost především

Chytrý systém multifunkčního hrnce se postará i o bezpečný chod při vaření. Nejen, že neustále monitoruje tlak v hrnci, ale disponuje i bezpečnostním uzamykáním poklice, která se nedá otevřít, dokud tlak uvnitř neklesne. Zároveň se program nespustí, pokud není víko dostatečně uzavřené. Tlak si můžete nastavit stejně jako teplotu vy sami, a to ve dvou stupních. Hrnec je chráněn i proti přehřátí.

TESLA EliteCook K80 Deluxe displej
Snadné ovládání

Digitální LCD displej multifunkčního hrnce TESLA EliteCook K80 Deluxe je kompletně v českém jazyce pro snadné a rychlé nastavení každé funkce. Umožňuje nejen nastavení automatického udržování teploty a regulace tlaku, ale také zobrazuje dobu zbývající pro dokončení pokrmu. Celkem nabízí až 24 různých hodnot pro všechny vaše potřeby. Na hotové jídlo vás upozorní zvuková signalizace, která zároveň spustí udržování teploty, aby vám jídlo nevystydlo. Vnitřní hrnec i víko snadno umyjete v myčce nádobí.

Obsah balení
 • multifunkční tlakový hrnec a silikonové víko
 • vnitřní nerezová varná nádoba
 • vnitřní nádoba pro horkovzdušné vaření
 • nerezová nádoba na přílohy
 • fritovací košík
 • nerezový rošt pro vaření v páře
 • plastová odměrka a plastová lžíce
 • nádobka na kondenzát
 • odpojitelný napájecí kabel
 • tištěná barevná kuchařka a uživatelský manuál

Parametry

Objem6 l
Materiál elektrického hrncenerez
Displejano
Příkon1500 W
Pro pomalé vařeníano
Skleněná poklicene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Multifunkční hrnce TESLA