Hlavní obsah stránky

Tescoma Unicover skleněná poklice

  • poklice Tescoma Unicover skleněná poklice
  • poklice Tescoma Unicover skleněná poklice
  • poklice Tescoma Unicover skleněná poklice
poklice Tescoma Unicover skleněná poklice

Tescoma univerzální skleněná poklice UNICOVER je vyrobena z masivního odolného skla, které je vhodné do myčky, ale ne do trouby. Skleněné poklice UNICOVER se prodávají o průměru 20, 22, 24, 26, 28, 30 cm a 26x26 cm a jsou vhodné pro použití na pánvích a nádobách Tescoma těchto linií: Nerezové nádobí: PRESTO, TULIP, HOME PROFI, VISION, Pánve: Spiral, Advance, Presto, Premium, Tulip, Home Pofi a Vision.

Vybrat variantu (8)

Tescoma Unicover skleněná poklice ø 28 cm

8 variant pro
Tescoma Unicover skleněná poklice

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTESCOMA

Popis

Tescoma univerzální skleněná poklice UNICOVER je vyrobena z masivního odolného skla, které je vhodné do myčky, ale ne do trouby. Skleněné poklice UNICOVER se prodávají o průměru 20, 22, 24, 26, 28, 30 cm a 26x26 cm a jsou vhodné pro použití na pánvích a nádobách Tescoma těchto linií: Nerezové nádobí: PRESTO, TULIP, HOME PROFI, VISION, Pánve: Spiral, Advance, Presto, Premium, Tulip, Home Pofi a Vision. Lze použít i pro jiné pánve a nádobí s odpovídajícím průměrem a vhodným okrajem.

Parametry

Průměr28 cm
Materiál poklicesklo

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Poklice TESCOMA

Všechny poklice TESCOMA