Hlavní obsah stránky

Tefal Optigrill+ GC712D34

  • Kuchyňský gril Tefal Optigrill+ GC712D34
  • Kuchyňský gril Tefal Optigrill+ GC712D34
  • Kuchyňský gril Tefal Optigrill+ GC712D34
  • Kuchyňský gril Tefal Optigrill+ GC712D34
Kuchyňský gril Tefal Optigrill+ GC712D34

Tefal Optigrill+ GC712D34 je elektrický gril, který udělá vše za vás. Jeho hlavní výhodou je automatické grilování, díky kterému gril sám změří tloušťku a množství ingrediencí a následně přizpůsobí čas a teplotu grilování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTefal

Popis

Tefal Optigrill+ GC712D34 je elektrický gril, který udělá vše za vás. Jeho hlavní výhodou je automatické grilování, díky kterému gril sám změří tloušťku a množství ingrediencí a následně přizpůsobí čas a teplotu grilování. Další výhodou je displej, který mění barvu dle fáze pečení – od krvavého po dobře propečené.

Klíčové vlastnosti
  • 6 programů pečení
  • snadno omyvatelný nepřilnavý povrch
  • vyjmutelné a omyvatelné grilovací desky a odkapávací miska
  • izolovaný plášť a velké pohodlné držadlo
  • tlačítka a kontrolní panel na rukojeti

Tefal Optigrill Optigrill+ GC712D34

Optigrill od výrobce Tefal je splněným snem každého milovníka grilování. Tento kontaktní elektrický gril zvládne většinu práce za vás. Sám přizpůsobí teplotu dle šířky porce a zajistí vám tak vždy dokonalou pochoutku. Navíc potěší snadnou údržbou a bezpečnou manipulací. S Optigrillem vás bude grilování bavit jako nikdy dříve.

indikátor propečení Tefal Optigrill Optigrill+ GC712D34
Automatické grilování

Tento jedinečný kuchyňský gril je vybaven speciálním senzorem, který dle tloušťky porce sám nastaví teplotu i čas grilování. Zvukový signál a barva displeje vás upozorní i na fázi pečení, takže si svůj steak budete moci připravit přesně tak, jako to máte rádi – od krvavého po dobře propečený.

maso jídlo a gril Tefal Optigrill
Programy na míru

Tefal Optigrill nabízí hned šest různých grilovacích programů – pro hamburgery, drůbež, toasty či panini, klobásy, červené maso a ryby. Zvolit můžete také manuální režim s neměnnou teplotou, se kterým ugrilujete zeleninu přesně podle svojí chuti.

jídlo a gril telaf Optigrill
Snadná údržba

Čistění tohoto grilu není nijak obtížné ani zdlouhavé. Grilovací desky mají nepřilnavý povrch a jsou snadno omyvatelné v myčce nádobí – stejně jako odkapávací miska na šťávu a tuk.

Bezpečnost na prvním místě

Optigrill je skvělým kuchařem, který myslí i na vaše bezpečí. Má izolovaný plášť a velké pohodlné držadlo, takže se při manipulaci s ním nepopálíte.

Parametry

Způsob ohřevuelektrický
Hmotnost4,56 kg
Šířka39,9 cm
Příkon2000 W
Výška22,9 cm
Hloubka36,9 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuchyňské grily Tefal

Všechny kuchyňské grily Tefal