Hlavní obsah stránky

Tantum Verde Spray Forte 15 ml

Lék na bolest v krku Tantum Verde Spray Forte 15 ml

Přípravek se užívá k léčbě projevů zánětu v ústní dutině a krku spojených s bolestí. Dále se užívá k podpůrné léčbě po ošetření zubů a po chirurgických zákrocích v ústní dutině a krku; v těchto indikacích se přípravek užívá na doporučení lékaře.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAngelini Pharma

Popis

Přípravek se užívá k léčbě projevů zánětu v ústní dutině a krku spojených s bolestí. Dále se užívá k podpůrné léčbě po ošetření zubů a po chirurgických zákrocích v ústní dutině a krku; v těchto indikacích se přípravek užívá na doporučení lékaře. Přípravek Tantum Verde Spray Forte je určen pro dospělé pacienty. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.

Parametry

Typ přípravkusprej
Objem15 ml
Přírodníne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Léky na bolest v krku Angelini Pharma