Hlavní obsah stránky

Světové a regionální finanční instituce - Václav Liška, Daniel Stavárek (2014, brožovaná)

  • učebnice Světové a regionální finanční instituce - Václav Liška, Daniel Stavárek (2014, brožovaná)
učebnice Světové a regionální finanční instituce - Václav Liška, Daniel Stavárek (2014, brožovaná)

Stále více se v současném globalizujícím se světě setkáváme s činností nadnárodních a regionálních finančních institucí. Jsou tu Světová banka, Mezinárodní měnový fond, Evropská investiční banka, Evropská banka pro obnovu a rozvoj, jsou tu však i Africký rozvojový fond, Arabská banka pro hospodářský rozvoj, Asijská rozvojová banka.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuProfessional Publishing

Popis

Stále více se v současném globalizujícím se světě setkáváme s činností nadnárodních a regionálních finančních institucí. Jsou tu Světová banka, Mezinárodní měnový fond, Evropská investiční banka, Evropská banka pro obnovu a rozvoj, jsou tu však i Africký rozvojový fond, Arabská banka pro hospodářský rozvoj, Asijská rozvojová banka. Činnost řady z těchto institucí se České republiky dotýká přímo (zvláště po roce 1990) a má přímý vliv na českou ekonomiku, s řadou institucí se setkáváme spíše při realizaci kroků mezinárodní podpory nejchudších zemí světa.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2014
Produktové číslo0244043
Počet stran156
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné