Hlavní obsah stránky

Stiga Stolní hokej MS 2024

Stolní hokej Stiga Stolní hokej MS 2024

Stolní hokej značky Stiga je připraven pro hráče, kteří si chtějí užít hokejový šampionát MS 2024 mezi Čechy a Slováky, a to nejen sledováním mistrovství na stadionu, ale i hrou doma pod vlastní střechou. S uvedenou reprezentací lze sehrát a trénovat nespočet utkání.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStiga

Popis

Stolní hokej značky Stiga je připraven pro hráče, kteří si chtějí užít hokejový šampionát MS 2024 mezi Čechy a Slováky, a to nejen sledováním mistrovství na stadionu, ale i hrou doma pod vlastní střechou. S uvedenou reprezentací lze sehrát a trénovat nespočet utkání. Jedná se o věrnou kopii ledové plochy se zvýšenými mantinely a reklamními nápisy. Dlouhá životnost je zajištěná dostupnými náhradními díly, puky, táhly atd. Po stranách se nachází počítadlo gólů. Hráči mají kovové hokejky. Rozměry jsou 100 x 50 x 10 cm.

Parametry

Air hockeyne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stolní hokej Stiga