Hlavní obsah stránky

Stagg SVYCSTDLX Fred

  • elektrická kytara Stagg SVYCSTDLX Fred
elektrická kytara Stagg SVYCSTDLX Fred

Elektrická kytara Silveray Custom Deluxe osazena jedním snímačem Humbucker a jedním single coil snímačem pro maximální flexibilitu a výrazný zvuk, nabízející perfektní vyváženost mezi teplým a ostrým zvukem. 5ti polohový přepínač ti umožní vytvořit řadu stylů a zvuků od vintage rocku po deep blues.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStagg

Popis

Elektrická kytara Silveray Custom Deluxe osazena jedním snímačem Humbucker a jedním single coil snímačem pro maximální flexibilitu a výrazný zvuk, nabízející perfektní vyváženost mezi teplým a ostrým zvukem. 5ti polohový přepínač ti umožní vytvořit řadu stylů a zvuků od vintage rocku po deep blues. Originální tvar těla i hlavy. To vše dělá tuto kytaru unikátní. Tělo z masivní olše, Bolt-on javorový krk ve tvaru "C" s matným povrchem, hmatník ze dřeva Blackwood, 22 pražců, snímače 1x double coil Humbucker a 1x simple TV type.

Parametry

Barva tělačervená
Pro levákyne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Elektrické kytary Stagg

Všechny elektrické kytary Stagg