Hlavní obsah stránky

Ibanez GRG131DX-BKF

Elektrická kytara Ibanez GRG131DX-BKF

Elektrická kytara Řada elektrických kytar GIO představuje cenově dostupné nástroje typu Superstrat. I u těchto řad je dbáno, aby vzhled, zvuk a herní vlastnosti kytar nabízely hráčům maximální spokojenost.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuIbanez

Popis

Elektrická kytara Řada elektrických kytar GIO představuje cenově dostupné nástroje typu Superstrat. I u těchto řad je dbáno, aby vzhled, zvuk a herní vlastnosti kytar nabízely hráčům maximální spokojenost. Tělo kytary je zhotoveno z topolu. K přišroubovanému javorovému krku přiléhá hmatník z novozélandské borovice osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Orientaci usnadňují výrazné červené značky v designu Sharktooth.

Parametry

Typ kytarySuperstrat
SnímačeH-H
Kobylkapevná
Barva tělačerná
Hmatníkspeciální
Krkšroubovaný

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na nejlepší dárky pro teenagery

Sháníte dárek pro teenagera, ale nedaří se vám nic vymyslet? Zaujmout někoho v tomto věku není vůbec jednoduché. S našimi tipy na dárky pro teenagery by se vám to ale mohlo podařit.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektrické kytary Ibanez

Všechny elektrické kytary Ibanez