Hlavní obsah stránky

Sony WH-CH710N

  • sluchátka Sony WH-CH710N
  • sluchátka Sony WH-CH710N
  • sluchátka Sony WH-CH710N
sluchátka Sony WH-CH710N

Jedinečná bezdrátová sluchátka na uši Sony WH-CH710N v elegantním černém barevném provedení disponují funkcemi NFC a Bluetooth (pro jednoduché spojení potřebné k přenosu multimediálních souborů), ale specifikem je technologie s umělou inteligencí AINC, která potlačí okolní hluk, abyste si naplno vychutnali tóny oblíbených skladeb. Nabízejí čistý a jasný zvuk, který bude do vašich uší proudit z 30 mm budičů a o pohodlí při dlouhodobém poslechu se postará štíhlý a otočný design a měkké mušle.

Vybrat variantu (3)

Sony WH-CH710N černá

3 varianty pro
Sony WH-CH710N

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Jedinečná bezdrátová sluchátka na uši Sony WH-CH710N v elegantním černém barevném provedení disponují funkcemi NFC a Bluetooth (pro jednoduché spojení potřebné k přenosu multimediálních souborů), ale specifikem je technologie s umělou inteligencí AINC, která potlačí okolní hluk, abyste si naplno vychutnali tóny oblíbených skladeb. Nabízejí čistý a jasný zvuk, který bude do vašich uší proudit z 30 mm budičů a o pohodlí při dlouhodobém poslechu se

Parametry

Typ slucháteknáhlavní
Impedance72 Ω
Frekvence do20000 Hz
KonektorUSB-C
Frekvence od7 Hz
Hmotnost223 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sluchátka Sony

Všechny sluchátka Sony