Hlavní obsah stránky

Sony WH-1000XM4

Ponořte se naplno do hudby s bezdrátovými sluchátky Sony WH-1000XM4, která jsou díky zdokonalenému QN1 čipu schopna potlačit okolní hluk a připojíte je snadno pomocí Bluetooth nebo NFC. Sluchátka jsou zárukou nejen kvalitního zvuku, ale také komfortního nošení a snadného ovládání i pomocí hlasových příkazů.

Vybrat variantu (3)

Sony WH-1000XM4 stříbrná

3 varianty pro
Sony WH-1000XM4

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Ponořte se naplno do hudby s bezdrátovými sluchátky Sony WH-1000XM4, která jsou díky zdokonalenému QN1 čipu schopna potlačit okolní hluk a připojíte je snadno pomocí Bluetooth nebo NFC. Sluchátka jsou zárukou nejen kvalitního zvuku, ale také komfortního nošení a snadného ovládání i pomocí hlasových příkazů.

Klíčové vlastnosti
  • Bluetooth 5.0
  • integrovaný mikrofon
  • podpora NFC
  • výdrž až 30 hodin
  • potlačení okolního hluku

Bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM4

Značka Sony vyvinula model bezdrátových sluchátek WH-1000XM4 pro co nejpříjemnější zážitek z poslechu a komfort při nošení. Sluchátka disponují řadou moderních funkcí a můžete si je nastavit pomocí aplikace přesně tak, jak vám to vyhovuje. Navíc vydrží až 30 hodin na jedno nabití, takže vás mohou doprovázet celý den.

Sony WH-1000XM4 barevné varianty
Kvalitní Hi-Res zvuk v elegantním designu

U sluchátek Sony WH-1000XM4 vás na první pohled zaujme elegantní a čistý design v tlumených barvách. Majitelé sluchátek se mohou těšit na špičkový zvuk Hi-Res kvality, který si sami nastaví pomocí aplikace Sony Headphones Connect. Díky čipu QN1, který má schopnost potlačení okolního hluku, se po nasazení sluchátek doslova přenesete do jiného světa. I míru potlačení hluku si můžete nastavit podle potřeb v aplikaci. Při cestování letadlem pak oceníte optimalizaci atmosférického tlaku, která zaručí vyvážený zvuk i ve vysoké nadmořské výšce.

Automatické rozpoznání

Kromě individuálního nastavení zvládnou sluchátka Sony přizpůsobit zvuk i automaticky podle situace. Technologie Adaptive Sound Control neustále sleduje, v jakém prostředí se nacházíte a jakou činnost provádíte a nastaví potlačení hluku a hlasitost tak, abyste hudbu vždy perfektně slyšeli. Tato technologie se dokonce naučí rozpoznávat místa, která navštěvujete často a korespondující nastavení si ukládá do paměti. Místa a jejich nastavení si můžete uložit i vy sami.

Sony WH-1000XM4
Bezdrátové připojení

Sluchátka lze připojit bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 5.0 ke všem zařízením, které ji podporují. Pokud vlastníte smartphone podporující NFC, je možné připojení pouhým dotykem. V případě propojení s mobilem je možné vyřizovat telefonní hovory přes zabudovaný mikrofon za pomoci technologie Precise Voice Pickup a Echo Cancellation, které zajišťují maximální kvalitu hovoru.

Moderní ovládání

Způsobů ovládání budete mít k dispozici hned několik. Přímo na sluchátkách jsou umístěny dotykové plochy, nastavení můžete ale měnit samozřejmě i přes připojené zařízení nebo dokonce pomocí hlasových příkazů skrz technologie Google Assistant a Amazon Alexa. Sluchátka se navíc dají připojit ke dvěma zařízením najednou a dokážou rozpoznat, které z nich je zrovna využíváno. Pokud vám tak někdo zavolá, zatímco posloucháte třeba hudbu z notebooku, zvuk se přeruší a vy můžete okamžitě komunikovat. Rovněž se dá snadno mezi zařízeními přepínat jednoduchým poklepáním.

Sony WH-1000XM4
Umělá inteligence

Edge-AI algoritmus se stará o to, aby při rekonstrukci dat digitálním komprimováním nedošlo k žádné ztrátě, což má za následek věrný zvuk. Tato umělá inteligence analyzuje hudbu na základě nástrojů, žánru i jednotlivých prvků každé skladby a poté ji bezchybně rekonstruuje. Další chytrou vychytávkou je funkce Speak-to-Chat, která automaticky pozastaví přehrávání hudby, pokud zrovna potřebujete s někým mluvit. Stejně tak sluchátka umí rozpoznat, zda je máte nasazená či sundaná a podle toho spustit a zastavit hudbu.

Maximální komfort při nošení

Konstrukce sluchátek Sony je navržena tak, aby bylo zajištěno pohodlí při jejich nošení. Jsou tak lehká, že je na hlavě skoro neucítíte a mají měkké náušníky, které tlak na uši rovnoměrně rozprostírají tak, aby se předešlo bolestem hlavy.

Sony WH-1000XM4
Další vychytávky

Pokud by se vám stalo, že sluchátka někde odložíte a nemůžete je najít, funkce Fast Pair vám pomůže. Díky ní je totiž můžete "prozvonit" pomocí aplikace Find My Device a sluchátka přehrají zvuk, abyste je snadno lokalizovali. Sluchátka fungují také s aplikací podporující streamování hudby ve formátu 360 Reality Audio, díky níž se můžete přenést přímo do koncertní haly.

Dlouhá výdrž baterie

S bezdrátovými sluchátky Sony můžete klidně trávit celý den bez nutnosti nabíjení. Baterie vydrží až 30 hodin na jedno nabití v režimu potlačení hluku a až 38 hodin bez něho. A dokážou se zpětně nabít za 3 hodiny.

Parametry

Typ slucháteknáhlavní
Konektor3,5 mm jack
Citlivost105 dB
Délka kabelu1,2 m
Impedance40 Ω
Frekvence od4 Hz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka Sony

Všechny sluchátka Sony