Hlavní obsah stránky

Solight FP01

  • fotopast Solight FP01
  • fotopast Solight FP01
  • fotopast Solight FP01
  • fotopast Solight FP01
fotopast Solight FP01

Kvalitní fotopast Solight FP01 slouží především k monitorování pohybu zvěře ve volné přírodě, ale své využití najde i v případě monitoringu zabezpečení budov a majetku. Díky citlivému senzoru s rozlišením 16 MPx je schopna zachytit jakýkoliv pohyb zvířat či lidí v monitorovaném úseku a zachytí tak kvalitní snímky nebo záznam videa dle uživatelského nastavení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSolight

Popis

Kvalitní fotopast Solight FP01 slouží především k monitorování pohybu zvěře ve volné přírodě, ale své využití najde i v případě monitoringu zabezpečení budov a majetku. Díky citlivému senzoru s rozlišením 16 MPx je schopna zachytit jakýkoliv pohyb zvířat či lidí v monitorovaném úseku a zachytí tak kvalitní snímky nebo záznam videa dle uživatelského nastavení. Fotopast ukládá automaticky pořízené snímky a videa v digitálním formátu na vloženou SD kartu s kapacitou až 32 GB (není součástí balení). Je vybavena PIR čidlem, které detekuje pohyb na vzdálenost až 18 metrů.

Parametry

Rychlost odezvy0,8 s
Čtečka paměťových karetano
Časosběrano
Dosvit18 m
GSM bránane
Dálkové ovládáníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Fotopasti Solight