Hlavní obsah stránky

Sniper Elite 5 PS4

Těm z vás, kterým chybělo řádné ostřelovačské dobrodružství, nabízí ve hře Sniper Elite 5 lovec nacistů Karl Fairburne příležitost si v jeho kůži zastřílet na cíle z řad armády Třetí říše. Pohybujte se po rozsáhlých mapách plných možností jak eliminovat vaše cíle.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRebellion Developments

Popis

Těm z vás, kterým chybělo řádné ostřelovačské dobrodružství, nabízí ve hře Sniper Elite 5 lovec nacistů Karl Fairburne příležitost si v jeho kůži zastřílet na cíle z řad armády Třetí říše.

Pohybujte se po rozsáhlých mapách plných možností jak eliminovat vaše cíle. Pracujte s terénem. Hledejte odstřelovačská hnízda, nebo se prostě dejte do zabíjení vašich nepřátel s pomocí samopalu. Jak se s cíli vypořádáte, je jen na vás.

Sniper Elite 5 vám nabídne nový náhled na to, co dokáže udělat kulka v lidském těle. Že vás odražený projektil nemůže zabít? Vaše cíle se tu přesvědčí o opaku, stejně jako explozivní doplňky rozmístěné všude na mapě.

Hra je kompatibilní s konzolí PlayStation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od16 let
ESRB ratingT

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné