Hlavní obsah stránky

Smartlabs Triade 400 g

  • aminokyselina Smartlabs Triade 400 g
  • aminokyselina Smartlabs Triade 400 g
aminokyselina Smartlabs Triade 400 g

Smartlabs Triade obsahuje komplex esenciálních aminokyselin BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), Citrulinu a Beta-Alaninu v účinném množství. Smartlabs Triade se běžně užívají před tréninkem, ale vzhledem k vysokému množství BCAA je použítí vhodné i jako potréninkový nápoj.

Vybrat variantu (4)

Smartlabs Triade 400 g pomeranč

4 varianty pro
Smartlabs Triade 400 g

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSMARTLABS

Popis

Smartlabs Triade obsahuje komplex esenciálních aminokyselin BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), Citrulinu a Beta-Alaninu v účinném množství. Smartlabs Triade se běžně užívají před tréninkem, ale vzhledem k vysokému množství BCAA je použítí vhodné i jako potréninkový nápoj. Množství a poměr účinných látek vychází z klinických studií. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Příchuťpomeranč
Velikost balení400 g
Typ aminokyselinyBCAA

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné