Hlavní obsah stránky

Singing Rock Packet Exp

  • via ferrata Singing Rock Packet Exp
via ferrata Singing Rock Packet Exp

Ferrata Packet Exp z dílny Siging Rock obsahuje: Sedací úvazek Spinel Hrudní úvazek Aladin Lehkou lezeckou helmu Penta Párací tlumič pádů Phario Palm   Proč vůbec kupovat ferratový set?  Vydáte-li se na zajištěné cesty via ferrata, neboli klettersteig, je z hlediska bezpečnosti nutno být dobře vybavený. Tento typ pohybu ve vertikálách sebou nese jistá specifika, o kterých je dobré vědět a na které je dobré být připraven.

Vybrat variantu (3)

Singing Rock Packet Exp M/L

3 varianty pro
Singing Rock Packet Exp

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSinging Rock

Popis

Ferrata Packet Exp z dílny Siging Rock obsahuje: Sedací úvazek Spinel Hrudní úvazek Aladin Lehkou lezeckou helmu Penta Párací tlumič pádů Phario Palm   Proč vůbec kupovat ferratový set?  Vydáte-li se na zajištěné cesty via ferrata, neboli klettersteig, je z hlediska bezpečnosti nutno být dobře vybavený. Tento typ pohybu ve vertikálách sebou nese jistá specifika, o kterých je dobré vědět a na které je dobré být připraven. Pokud koupíte již hotový ferratový

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Via ferrata Singing Rock