Recenze Simply You Bellasin Effect 90 tob.

Produkt již není v prodeji

Recenze Simply You Bellasin Effect 90 tob.

Bellasin effect je doplněk stravy zaměřený na potřeby žen po čtyřicítce. Inovované složení s navýšeným obsahem zeleného čaje a guarany. Dále obsahuje jetel, len, zázvor a vitaminy D a K. Zelený čaj je antioxidant, který podporuje metabolismus lipidů, normální hladinu cholesterolu v krvi.

Registrovaný uživatel9. června 2021

Nefunguje

Registrovaný uživatel30. prosince 2020

Jen reklama neúčinkuje tak jak slibují

Registrovaný uživatel11. května 2021

Nijak mi nepomohl

Renata C.20. srpna 2021

Hned druhý den zle od žaludku, pocit na zvracení, po vysazení opět v pohodě, nějaká složka řádně dráždí žaludek. Za mě nedoporučuji.

Registrovaný uživatel6. března 2021

žádné jsem nenašla

během měsíčního užívání jsem 2,5kg Přibrala!! A to jsem zvýšila svou pohybovou aktivitu, denně nachodim 10-13 000 kroků + snažím se cvičit do jídelníčku jsem zařadila místo příloh zeleninu a k večeři ovesné vločky s bílým jogurtem. Tak kde je chyba, nebo slibovaný úbytek váhy???

během 4 týdnu 2,5kg navíc a jsem si za ně ještě musela zaplatit Očekávala jsem slibovaný úbytek váhy, který stále nikde jsou to Lháři

Registrovaný uživatel2. února 2021

Během 4 dnů užíváníí mi není dobře,nadýmání a tlaky v hlavě, žádné takové potíže jsem neměla,na mě funguje špatně,vysazuji

Registrovaný uživatel19. ledna 2022

Pomáhá na manopauzu

Nehubnouci

Registrovaný uživatel27. září 2021

Nevím

Hodně mě bolel, pálil žaludek a žáha, nesedí mi složení

Registrovaný uživatel15. srpna 2021

Nevím jestli jen mě ,ale je mi po tom zle a ještě víc jím

Registrovaný uživatel13. července 2021

Na doporučení a kladné odezvy s užíváním Bellasinu jsem tento výrobek vyzkoušela. Zatím používám poprvé, takže nemohu úplně posoudit změny. Kladně vnímám, že mám přes den o dost menší návaly horka. Redukce váhy dle popisu u výrobku na mne asi úplně nezabírá, žádné změny zatím nenastaly. Zvažuji, zda objednám další balení, aby bylo možné posoudit opravdu nějaké změny, jelikož kůra tohoto druhu musí účinkovat trochu delší dobu. Přípravek užívám dle doporučení výrobce.

Něco mi ve složení v tabletě způsobuje pálení žáhy, což jsem nikdy neměla. Není to pokaždé, ale jen po kombinaci s ovocem nebo zeleninou (např. k obědu jako příloha zeleninový salát nebo miska ovoce). Také po zapití i minerální vodou, neochucenou. Záleží samozřejmě na jedinci. Co způsobuje problém mne, nemusí činit druhému to samé.

Registrovaný uživatel6. dubna 2021

Zatím mi nezabral, užívám ho s cca měsíc.

Registrovaný uživatel15. března 2021

Nepozoruji žádné změny k lepšímu

Registrovaný uživatel13. března 2021

Žadne

Nefunguje

Vyhozene penize

Registrovaný uživatel3. března 2021

Žádný účinek vyhozené peníze

Registrovaný uživatel29. ledna 2022

Absolutně k ničemu, tak jak jsem si vždycky myslela a potvrdila si!!

Registrovaný uživatel28. září 2021

Ani deko dole.

Asi je to jen pro ty, co se mohou více hýbat. Po noční dvanáctce na vrátnici opravdu nemám chuť na svižné procházky. A na cvičení zas nemám prostor.

Registrovaný uživatel28. června 2021

Ani kilo dole nepůsobí drahý tablety

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Žádné změny.. Ani kilo jsem nezhubla. Jen vyhozené peníze.

Nikdy bych nedoporučila. Je to podvod.

Lenka Pol.4. listopadu 2022

Nefunguje. Vyhozené peníze

Registrovaný uživatel10. března 2021

K nicemu

Nejraději bych to nikomu nedoporučoval akorát vyhozené penize