Tenkovrstvá, syntetická, venkovní, matný, odstín dřeva ebenSyntetická tenkovrstvá hedvábná lazura na dřevo Sikkens Cetol HLS Plus je určená pro venkovní použití. Vhodná je k třívrstvým ochranným nátěrům dřevěných stavebních dílů s nestálými rozměry v exteriérech (podbití, obložení, dřevěné fasády, pergoly, ploty, stání pro auta, zimní zahrady, apod.).
Syntetická tenkovrstvá hedvábná lazura na dřevo Sikkens Cetol HLS Plus je určená pro venkovní použití. Vhodná je k třívrstvým ochranným nátěrům dřevěných stavebních dílů s nestálými rozměry v exteriérech (podbití, obložení, dřevěné fasády, pergoly, ploty, stání pro auta, zimní zahrady, apod.).
Pod tento nátěr se doporučuje syntetickou impregnaci, která zrovnoměrňuje a zlepšuje nasákavost dřeva. Lazura je vhodná k použití i na modřín. Vydatnost lazury Cetol HLS plus je 14-18 m²/l.
Pro díly se stálými rozměry (okna, dveře) se Cetol HLS plus používá jako základová nátěrová hmota v nátěrovém systému Sikkens. Mezivrstvu a finální vrstvu se doporučuje provést nátěrovou hmotou Cetol Filter 7 plus.