Hlavní obsah stránky

Siemens EX675LYV1E

  • varná deska Siemens EX675LYV1E
  • varná deska Siemens EX675LYV1E
  • varná deska Siemens EX675LYV1E
varná deska Siemens EX675LYV1E

Patříte i vy k lidem, kteří si na dobrém vaření z kvalitních surovin dávají záležet? Pak by u vás doma neměla chybět inovativní varná deska Siemens EX675LYV1E, vyznačující se řadou výborných funkcí. Varná deska Siemens je mimo jiné opatřena ukazatelem spotřeby energie, časovačem, ukazatelem doby vaření a systémem pro automatické rozpoznání hrnce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSiemens

Popis

Patříte i vy k lidem, kteří si na dobrém vaření z kvalitních surovin dávají záležet? Pak by u vás doma neměla chybět inovativní varná deska Siemens EX675LYV1E, vyznačující se řadou výborných funkcí. Varná deska Siemens je mimo jiné opatřena ukazatelem spotřeby energie, časovačem, ukazatelem doby vaření a systémem pro automatické rozpoznání hrnce. Doba intuitivních varných desek, které zvládnou přemýšlet za vás, je zde. Na vás je si pouze vychutnat pokaždé skvělý výsledek vaření.

Parametry

Typ varné deskyindukční
Ovládání varné deskydotykové
Výška5,1 cm
Materiál varné deskysklokeramická
Počet plotýnek4
Šířka60,2 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Varné desky Siemens

Všechny varné desky Siemens