Hlavní obsah stránky

Sensor Merino Double Face pánské spodky Black

  • pánské termo spodky Sensor Merino Double Face pánské spodky Black
pánské termo spodky Sensor Merino Double Face pánské spodky Black

Sensor Merino Double Face jsou pánské spodky vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější strany vrstvy, která má jedinečnou antibakteriální složku zabraňující tvoření pachů a navíc skvělou termoregulační funkci.

Vybrat variantu (5)

Sensor Merino Double Face pánské spodky Black XXL

5 variant pro
Sensor Merino Double Face pánské spodky Black

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSensor

Popis

Sensor Merino Double Face jsou pánské spodky vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější strany vrstvy, která má jedinečnou antibakteriální složku zabraňující tvoření pachů a navíc skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví.

Parametry

Velikost oblečeníXXL
Materiál oblečenípolyester / vlna
Délka nohavicdlouhé
Barvačerná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pánské termo spodky Sensor