Hlavní obsah stránky

Seiko SPB087J1

  • hodinky Seiko SPB087J1
hodinky Seiko SPB087J1

Hodinky Seiko SPB087J1 Padi Special Edition z řady Prospex navazují na úspěch potápěčských modelů, jsou moderní předělávkou a poctou prvním potápěčským hodinkám s vysokofrekvenčním strojkem a voděodolností 300 m Seiko 6159-7000/1 z roku 1968. Model doplňuje již pomerně širokou řadu hodinek odkazujících na partnerství firmy Seiko s PADI (profesionální asociací potápěčských instruktorů).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSeiko

Popis

Hodinky Seiko SPB087J1 Padi Special Edition z řady Prospex navazují na úspěch potápěčských modelů, jsou moderní předělávkou a poctou prvním potápěčským hodinkám s vysokofrekvenčním strojkem a voděodolností 300 m Seiko 6159-7000/1 z roku 1968.  Model doplňuje již pomerně širokou řadu hodinek odkazujících na partnerství firmy Seiko s PADI (profesionální asociací potápěčských instruktorů). Oproti předchozím variantám model přichází s novou lunetou v

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkasafírové
Barvačerná
Typ řemínkusilikon
Typ strojkumechanické automat

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Seiko

Všechny hodinky Seiko