Hlavní obsah stránky

Seiko SRPE05K1

  • hodinky Seiko SRPE05K1
hodinky Seiko SRPE05K1

Inovovaný model Seiko Prospex SRPE05K1 je vybaven safírovým sklem, má přepracovanou lunetu s keramickou vložkou a tento konkrétní model má navíc zajímavě strukturovaný číselník (tapisserie). Hodinky jsou vybaveny tradiční otočnou lunetou pro měření doby ponoru, indexy a ručky jsou pokryty silně luminiscenční barvou Lumibrite, automatický strojek disponuje funkcí tzv.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSeiko

Popis

Inovovaný model Seiko Prospex SRPE05K1 je vybaven safírovým sklem, má přepracovanou lunetu s keramickou vložkou a tento konkrétní model má navíc zajímavě strukturovaný číselník (tapisserie). Hodinky jsou vybaveny tradiční otočnou lunetou pro měření doby ponoru, indexy a ručky jsou pokryty silně luminiscenční barvou Lumibrite, automatický strojek disponuje funkcí tzv. hackingu (zastavení vteřinovky při vytažení korunky). Šroubovací korunka zajišťuje vodotěsnost 20 ATM. Ideální hodinky pro všechny vyznavače potápění i dalších vodních sportů.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkasafírové
Barvačerná
Typ řemínkusilikon
Typ strojkumechanické automat

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Seiko

Všechny hodinky Seiko