Hlavní obsah stránky

Satra S-80LBM

  • Satra S-80LBM
  • Satra S-80LBM
Satra S-80LBM

Mobilní hydraulický zvedák značky Satra se vyznačuje vysokou kvalitou a spolehlivostí při zvedání motocyklů. Plošina se zvedá sešlápnutím pedálu, který vyvine tlak v hydraulické pumpě, načež se plošina pomalu a plynule zvedá s motocyklem do výšky, která bude vyhovovat obsluze.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSatra

Popis

Mobilní hydraulický zvedák značky Satra se vyznačuje vysokou kvalitou a spolehlivostí při zvedání motocyklů. Plošina se zvedá sešlápnutím pedálu, který vyvine tlak v hydraulické pumpě, načež se plošina pomalu a plynule zvedá s motocyklem do výšky, která bude vyhovovat obsluze. Držáky jsou potaženy protiskluzovou gumou, aby se zabránilo poškození během provozu a aby byl motocykl ze zvedáku nesklouzl. Pro dodatečnou bezpečnost je zvedák vybaven ochranou proti samovolnému pádu. Výhodou zvedáku je také jeho mobilita.

Parametry

Zvedák motorune
Typ zvedákuvzduchový/hydraulický
Nosnost680 kg
Produktové čísloS-80LBM

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné