Hlavní obsah stránky

Hydraulický zvedák na motorku a čtyřkolku 210321 červený

  • Hydraulický zvedák na motorku a čtyřkolku 210321 červený
Hydraulický zvedák na motorku a čtyřkolku 210321 červený

Tento hydraulický zvedák na motorku je určený ke zvedání motorek, čtyřkolek, traktorů a dalších malých vozidel v autodílnách a garážích. Snadno se používá, má nízkou hmotnost, je přenosný a umožní vám vyměňovat příslušenství a provádět rutinní údržbu mnohem bezpečněji a účinněji.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Tento hydraulický zvedák na motorku je určený ke zvedání motorek, čtyřkolek, traktorů a dalších malých vozidel v autodílnách a garážích. Snadno se používá, má nízkou hmotnost, je přenosný a umožní vám vyměňovat příslušenství a provádět rutinní údržbu mnohem bezpečněji a účinněji. Tento hydraulický zvedák na motorku má maximální nosnost 680 kg a zvedá se do výšky mezi 118 mm a 368 mm. Je zkonstruovaný z vysoce kvalitní pevné a odolné lité oceli. Pogumované nosné plošinky chrání rám motorky.

Parametry

Nosnost680 kg
Produktové číslo210321
Typ zvedákuvzduchový/hydraulický

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné