Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab S7 FE je elegantní a mimořádně tenký tablet, který vás dostane svou vychytanou výbavou. Těšit se můžete na detailní a jasný obraz, kvalitní zvuk, možnost tvořit kreativní fotografie i videa, na hraní her bez sekání, efektivní pracovní tvorbu, psaní, kreslení a mnoho dalších činností.

Vybrat variantu (8)

Samsung Galaxy Tab S7 FE 4/64 GB Wi-Fi stříbrný (SM-T733NZSAEUE)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Samsung Galaxy Tab S7 FE je elegantní a mimořádně tenký tablet, který vás dostane svou vychytanou výbavou. Těšit se můžete na detailní a jasný obraz, kvalitní zvuk, možnost tvořit kreativní fotografie i videa, na hraní her bez sekání, efektivní pracovní tvorbu, psaní, kreslení a mnoho dalších činností. Galaxy Tab S7 FE vám bude dokonalým společníkem pro každý den. Jednolitý design s nenápadným fotomodulem na zadní straně a velmi tenký profil poskytují pohodlný úchop, a navíc vypadají vážně skvěle.

Parametry

Operační systémAndroid 11
Frekvence procesoru2,2 GHz
Operační paměť4 GB
Úhlopříčka displeje12,4"
Počet jader procesoruosmijádrový
Interní paměť64 GB

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Tablety Samsung

Všechny tablety Samsung