Hlavní obsah stránky

Samsung Galaxy S23 Ultra

Model Ultra série S23 od značky Samsung patří do technologické špičky chytrých mobilních telefonů pro rok 2023 a vedle řady inovací nabízí příklon k ekologičtějším výrobním materiálům. Výrobce se vydal cestou vysokého výpočetního výkonu a velmi působivé sestavy fotoaparátů, která dokáže pořizovat profesionální fotografie a díky technologii Nightography i ve zhoršených světelných podmínkách.

Vybrat variantu (11)

Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256 GB Green

11 variant pro
Samsung Galaxy S23 Ultra

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Mobilní telefon Samsung Galaxy S23 Ultra

163,4 mm x 78,1 mm x 8,9 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 5000 mAh
 • 200 MPx
 • 6,8"
 • Android 13
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM)

Model Ultra série S23 od značky Samsung patří do technologické špičky chytrých mobilních telefonů pro rok 2023 a vedle řady inovací nabízí příklon k ekologičtějším výrobním materiálům. Výrobce se vydal cestou vysokého výpočetního výkonu a velmi působivé sestavy fotoaparátů, která dokáže pořizovat profesionální fotografie a díky technologii Nightography i ve zhoršených světelných podmínkách. V softwarové rovině přichází S23 Ultra s celou řadou uživatelských vylepšení pro konektivitu, organizaci pracovního dne, sport, volný čas a hry. Odolné kovové tělo má barevný design inspirovaný přírodními materiály a vrací uživatelům dotykové pero S Pen.

Klíčové vlastnosti
 • displej 6,8″ QHD Dynamic Amoled 2X
 • čip Snapdragon 8 Gen 2
 • sestava fotoaparátů se zadní 200Mpx kamerou
 • aktualizovaný stylus S Pen
 • baterie 5000 mAh
 • stereo reproduktory AKG

Špičkový telefon Samsung Galaxy S23 Ultra

Hladké a kompaktní tělo prémiového telefonu S23 Ultra výborně padne do ruky. Kontrastní displej 6,8″ QHD Dynamic Amoled 2X má živé a intenzivní barvy, které si díky technologii Vision Booster užijete v šeru i na prudkém denním světle. Vysoká obnovovací frekvence 120 Hz umožňuje plynulé přehrávání multimediálního obsahu a rychlou navigaci v nabídkách. Pokud dojde k nehodě, displej ochrání bezpečnostní sklo Gorilla Glass Victus 2. Použitý čip Snapdragon 8 Gen 2 patří mezi nejvýkonnější v této generaci mobilních telefonů a umožnuje bezproblémové hraní her, práci v náročných aplikacích a multitasking.

recyklované materiály S23 Ultra
Využití recyklovaných materiálů

Galaxy S23 Ultra patří mezi nejekologičtější telefony Samsungu roku 2023. Ať už se jedná o recyklované sklo, materiály vyrobené z plastu, který byl vyloven z mořského dna, povrchový PET film, použitá přírodní barviva nebo box ze 100% recyklovaného papíru, Samsung se vydává na alternativní cestu výroby a hledá způsoby, jak snížit dopad na životní prostředí v rámci svého ekologického programu. Přírodní odstíny jednotlivých variant telefonu byly vyrobeny z organických složek jako jsou kakaové slupky, levandule nebo lístky gardénie.

sestava fotoaparátů S23 Ultra
Výkonná sestava fotoaparátů

Systému pokročilých fotoaparátů Galaxy S23 Ultra dominuje zadní fotoaparát s extrémním rozlišením 200 Mpx a v této generaci zcela novým adaptivním snímačem. Ten slibuje široký úhel záběru a hloubku ostrosti. Zachyťte skvělé snímky i v protisvětle pomocí pixelů pohlcujících světlo a s pomocí technologie Super HDR. Využít můžete formát Expert RAW pro dynamičtější záběry a detailní práci s expozicí. Snímky můžete upravovat v galerii pomocí inteligentních retušovacích efektů a získat tak z vašich fotografií maximum, ať už jste profesionál, nebo fotíte pro radost.

noční fotografie a video S23 Ultra
Noční fotografie a video

Samsung S23 Ultra přináší nové možnosti fotografie a videa s funkcí Nightography. Pokročilý snímač dokáže zachytit ostré snímky i v šeru tanečního klubu nebo pří večerním posezení na zahradě. Systém fotoaparátů S23 Ultra vidí i to, co lidské oko nedokáže, adaptivně čistí šum a zvyšuje hloubku ostrosti. Detailní noční oblohu zachytíte pomocí funkce Astrofoto. Při použití stativu můžete natáčet časosběrná videa noční oblohy s funkci Hyperlapse.

organizace vašeho dne s S23 Ultra
Organizujte si práci i volný čas

Díky ekosystému Galaxy můžete synchronizovat svá zařízení a plynule mezi nimi přesouvat úkoly, ať už vedle S23 Ultra používáte notebook, tablet nebo jiná zařízení. Navíc můžete na dálku ovládat i spotřebiče v domácnosti. Díky rozhraní One Ui můžete detailně nastavit svůj Galaxy S23 Ultra a přizpůsobit ho vašim potřebám včetně nabídek, barev a designu prostředí. Pomocí funkce Samsung Health můžete sledovat svůj denní cyklus, hlídat si dostatek pohybu nebo odpočinku a zapojit do vašeho ozdravného procesu i chytré hodinky.

praktický stylus S Pen a S23 Ultra
Praktický stylus S Pen

Samsung Galaxy S23 Ultra opět přináší na scénu S Pen, populární stylus známý z modelů Galaxy Note. Můžete ho využít na ovládání telefonu, plynulé psaní poznámek, malování, elektronické podpisy a díky vrchnímu tlačítku také jako dálkovou spoušť fotoaparátu pro snadnější zachycení skupinových fotografií nebo selfie. Až ho přestanete používat, zasunete ho zpět do těla telefonu, a tak se nestane, že ho zapomenete třeba v dopravním prostředku.

Baterie pro vysoké nároky

Pro každodenní používání náročných funkcí vyžaduje Samsung S23 Ultra výkonnou baterii a tu také má. Kapacita integrované baterie 5000 mAh je sama o sobě vysoká, ale díky inteligentní optimalizaci odběru energie se vybíjí pomaleji a telefon pracuje šetrně. Pokud kapacita klesne pod únosnou hranici, přichází na řadu rychlé nabíjení o výkonu 45 W, které vás vrátí spolehlivě do hry.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Samsung

Všechny mobilní telefony Samsung