Mobilní telefon Recenze Samsung Galaxy S22

Recenze Samsung Galaxy S22

Smartphone korejské značky Samsung s modelovým označením Galaxy S22 přichází s displejem typu Dynamic AMOLED 2X s úhlopříčkou 6,1", který disponuje adaptivní obnovovací frekvencí. Mobil dostal do výbavy trojitý fotoaparát s 50Mpx hlavním senzorem a nechybí mu ani ultraširokoúhlý fotoaparát a teleobjektiv. Klíčové vlastnosti - 6,1" Dynamic AMOLED 2X displej s Gorilla Glass - 50Mpx zadní fotoaparát se světelností f/1,8 - 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv a 10Mpx teleobjektiv - osmijádrový procesor Samsung Exynos 2200 - podpora sítě 5G Smartphone Samsung Galaxy S22 Jako nástupce modelu S21 přináší Samsung Galaxy S22 upgrade v oblasti fotoaparátu s trojnásobným optickým zoomem, který je zárukou větších detailů na fotografiích. Model se může pochlubit také vylepšeným výkonem, a to díky nástupu procesoru Exynos 2200, který je výrobkem samotného Samsungu.

Porovnat ceny od 10 938 Kč

Registrovaný uživatel10. dubna 2022

lepší jak s21 fotoaparát 3x zoom luxus oproti s21, hlavně noční foto. úspornější procesor sice jen o pár procent, při natáčení videa je to nejvíce poznat. malá velikost

menší baterie, ale to jsem věděl.

Po dvou týdnech se telefon naučil mé návyky a začal fungovat v úsporném režimu když ho nepoužívám. S porovnáním S21 výdrž baterie na stejné úrovni. 5,5h s rozsvíceným displejem.

Registrovaný uživatel9. dubna 2022

Kompaktní, výkonný, nabitý technologiemi, super foťák

Slabší baterka, ale jednak jsem s tím počítal a jednak to není nic hrozného

Našlapaný telefon v kompaktním kabátku

Registrovaný uživatel2. dubna 2022

Řada S od Samsungu je prostě nejlepší. kompaktní malý výkonný telefon. Předtím jsem měl S10e - důstojný nástupce

Registrovaný uživatel7. dubna 2022

Probíhá reklamace z důvodu nefunkčního volání (opakovaně vypadává komunikace při hovoru cca 5-10 sekund šumí a nelze komunikovat, při vytáčení čísla trvá dlouho než je provedeno spojení) zřejmě bude nahrán nový program... Jednou větou je to zklamání od nového výrobku.

Registrovaný uživatel7. prosince 2022

Super foťák, pro denní využití dostačující kapacita baterie (poslech streamované hudby, 2-3h přenos videa v nejvyšší kvalitě a kolem 9 večer mám cca 40%) Podpora superrychlého nabíjení je taky fajn, nabitou za cca hodinku.

Varianta 128 GB černý
Registrovaný uživatel3. prosince 2022

Kompaktní velikost Luxusní materály srovnatelní s iphonem Kvalitní fotovýbava Perfektní prostorový zvuk...

Baterie by mohla být i fous větší

Varianta 256 GB bílý
Registrovaný uživatel18. září 2022

Krásné zařízení Vysoký výkon Skvělý foťák Rychlé nabíjení

Rychlejší vybíjení (1 den je max) Z výroby není nalepena ochrana skla - nutno dokoupit

Velká spokojenost

Varianta 256 GB růžový
Registrovaný uživatel13. srpna 2022

Výborná kvalita

Neštěstí v použité baterií. Hodně slabá a chudá výbava příslušenství

Všechno je super, ale baterie nechává hořkost

Registrovaný uživatel6. dubna 2022

Displej Fotoaparát Zpracování a materiál Je to ho mraky...proste vlajková loď

Baterie vydrží pouze den, ale pořad je to standard v dnešní době

Po pravdě jsem nenašel jedinou vadu a to jsem se bál, protože pár vad se objevilo při prvních recenzích obyčejných lidí. Pravděpodobně vše opravila poslední aktualizace. Koupi tohoto telefonu nelituju. S těma bonusama z předprodeje je to hodně moc muziky za málo peněz.

eels6. září 2023

Malá velikost. Skvělé fotky.

Varianta 128 GB bílý
Registrovaný uživatel22. března 2023

super telefon

žádné

Varianta 128 GB černý
Ludmila16. dubna 2024

velikost - jde dát ještě stále do kapsy kapacita krásné fotky ženská má mít prostě růžový :-)))

nesmyslně vysoká cena krycího skla objektivů fotoaparátu (cca 500 kč za 2 malé střípky)

Varianta 256 GB růžový
TomasRK11. března 2024

slušný výkon, přijatelná velikost, pěkný fotky,

při zapnutí 5G a plném výkonu mob. klesá výdrž baterie na 2-3 dny

danekleos6. února 2024

velikost

slabá baterie

tomasRK5. února 2024

střední velikost mobilu, poměrně velká baterie

nedá vložit pamět. karta

Pavel2. ledna 2024

Dobře fotí

Chybí led dioda a slot na kartu.

Oproti mé staré s9 rozdíl k lepšímu

pavel.pucegl21. prosince 2023

mohl by být o kus menší

david.cerny7614. prosince 2023

Super telefon, malý, krásný, výkonný, poměr cena/výkon není co řešit, koupil bych znovu a možná že i koupím pro sebe po novém roce. Je smutné, že krom Applu a S řady od Samsungu nikdo již nedělá malé kompaktní telefony do ruky, jen ty obří cihly skoro a la tablet..Samsung by se měl zamyslet začít zpět dělat řadu S mini.. To byl bomba telefon, který jste skoro ani necítili v kapse.

Nevím o nich...

S řadou od Samsungu člověk nikdy nic nezkazí. Nemám rád Apple, kde za každou kravinu musíte platit, velká omezení, co zdarma můžete a nemůžete, ovládání též žádná sláva. Samsung je prostě bomba a Android byl vždy co se týče kompatibility a možnosti nastavení a stahování zdarma o 100% vstřícnější než jablíčko.. Smarty.cz za mě jeden z nejlepších eshopů, velká spokojenost, hlavně, co se ceny týče, dělají to dobře, klobouk dolů. :-)

Varianta 128 GB růžový
Registrovaný uživatel8. prosince 2023

Těch moc nebude. Výkon a fotoaparát, to je opravdu bez chyby. Pro někoho možná malá velikost. Pro mě je to spíše zápor, mám raději větší.

Zde se asi rozepíšu. Jsem zvyklý na Xiaomi telefony, takže porovnávám s nimi. - Začnu tím nejhorším. BATERIE! To je katastrofa. Úplně nový telefon a sotva vydrží den při běžném používání. Nedej Bože když si chce člověk udělat pár fotek a natočit video. - Cena. Ve srovnání se Xiaomi dost přestřelená a blíží se pomalu k iPhonu. Nabíječka není součástí. - rychlost nabíjení ve srovnání k velikosti baterie asi OK, ale když už je ta baterie tak slabá, očekával bych alespoň rychlé nabíjení. I můj starší Xiaomi nabíjel mnohem rychleji. - Otisk prstu funguje dosti nespolehlivě a to i přesto, že jsem raději nastavil jeden prst 2x. - Rozpoznávání obličeje je ještě mnohem horší, než otisk prstu. - Chybí mi plno užitečných funkcí, které musím řešit alternativními aplikacemi. Očekával bych, že v tomhle bude Samsung napřed. - Při použití dvou sim karet si telefon při prvním volání neumí zapamatovat sim pro daný kontakt. Musím je nastavovat ručně u každého čísla v kontaktech. Proč? Řešeno jinou aplikací, která to umožní. - Přijde mi, že mám horší signál na sim kartách co se týče internetu. Na předchozím telefonu jsem měl všechny čárky, teď kolikrát polovinu na stejném místě. - Chybí zámek aplikace. Secure folder je v tomhle k ničemu.

Celkově vzato za ty peníze dost zklamání. Příště už si znovu samsung nepořídím.

martin.bohm6. listopadu 2023

Celkem výkonný Možnost změny kódu regionu na ten, co potřebuji

Velmi malá výdrž baterie Drahé na to, co to neumí