Mobilní telefon Recenze Samsung Galaxy S22 Ultra

Recenze Samsung Galaxy S22 Ultra

Smartphone korejské značky Samsung s modelovým označením Galaxy S22 Ultra přichází s displejem typu Dynamic AMOLED 2X s úhlopříčkou 6,8", který disponuje adaptivní obnovovací frekvencí. Mobil dostal do výbavy čtveřici fotoaparátů se 108Mpx hlavním senzorem a nechybí mu ani ultraširokoúhlý fotoaparát a dva teleobjektivy. Klíčové vlastnosti - 6,8" Dynamic AMOLED 2X displej s Gorilla Glass - 108Mpx zadní fotoaparát se světelností f/1,8 - 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv a 2 10Mpx teleobjektivy - osmijádrový procesor Samsung Exynos 2200 - podpora sítě 5G Smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra Jako nástupce modelu S21 Ultra přináší Samsung Galaxy S22 Ultra upgrade v oblasti fotoaparátu s desetinásobným optickým zoomem, který je zárukou větších detailů na fotografiích. Model se může pochlubit také vylepšeným výkonem, a to díky nástupu procesoru Exynos 2200, který je výrobkem samotného Samsungu.

Registrovaný uživatel21. června 2022

+ pocit že vlastním výkonný designově povedený smartphone

- vysoká cena = žádný obsah balení viz. nabíječka, sluchatka - z výroby není smartphone opatřen ochrannou fólií na displeji - čipset Exynos 2200 - chybí 3,5mm audio jacku - absence slotu na microSD kartu - slabá výdrž baterie - průstřel v displeji selfie kamery - schopnosti přiblížení smartphonu je papirově ohromující. Optické zoomy jsou v celku použitelné, ale digitální 30 × až 100 x přiblížení je nepoužitelné.

Příslušenství : tvrzená skla s kruhovým výřezem pro čtečku otisků na displeji, degradují zážitek z pohledu na jinak povedený displej smartphonu. Ochranné fólie se v zaoblení displeje odlepují. Originální zadni kryt a Filip pouzdra jsou designově tak robustní a působí na celkový vzhled smartphonu nevzhledně.

Registrovaný uživatel26. března 2022

Viz zápory

Netelefonuje, nepripoji se k internetu, nefoti, neuklada.... Proč? Protože mi ho prodejce ani po více jak měsíci nedodal, přestože ho po mé predobjednavce z 24. 2. již 2x prodával fyzicky. Tak proč mi přišel dotazník na tento "zakoupený " produkt, nechápu.

Registrovaný uživatel28. dubna 2022

Vše super

Za ty peníze by tu nabíječku mohli dát a rozdílné čipy Evropa a zbytek světa... a ta baterka za mě mohla být větší

Varianta 256 GB vínový
Registrovaný uživatel12. července 2022

Spolehlivé zařízení Uživatelsky bez komplikací Skvělé fotografie Dotykové pero Pravidelné aktualizace

Cena

Všechny funkce jsou na S22 Ultra v pohodě. Telefon + multimediální centrum v jednom. Na to že je to tenká placka hezký fotky a to tak že jsem foťák prodal. Jasně nedá se úplně srovnat s objektivem na zrcadlovce ale pokud nebudeš zkoumat tak na první pohled stejný a hlavně nemusíš nic tahat a máš vždy v kapse. Je to větší zařízení ale mě se do přední kapsy vejde. Baterie při náročných dnech den zvládne. Tak kdo má prachy doporučuji a kdo ne tak ať nesmutní jsou i jiný hodnoty.

Varianta 256 GB černý
Miroslav Houdek2. března 2022

stylus docela hezký

procesor koktavý život na baterie nijaký žádný SD slot žádný jack

Udělal jsem tu chybu, že jsem si tohle předobjednal na Samsung.cz , kde mi k tomu slibovali sluchátka zdarma. To se ukázalo být jako chytrá lest, protože jsem nevyplnil jeden formulář z deseti - a tím nárok zaniká. Tak to už nejsem ochoten ty chyby Exynosu přehlížet a posílám to zpět ve 14 denní lhůtě. Jestli ale máte možnost někde sehnat americkou verzi se Snapdragonem, tak by to mohl být slušný telefon

Registrovaný uživatel30. července 2022

Foťák

Baterka,signal

Registrovaný uživatel25. března 2022

S pen, pracuje rychle

Baterie nevydrží celý den

Kupuji stále Samsung a jsem spokojená, akorát s bateriemi by mohli něco udělat

Varianta 128 GB vínový
Registrovaný uživatel20. listopadu 2022

Hodnotil bych později. Zatím spokojenost. JB.

Varianta 128 GB černý
Registrovaný uživatel23. října 2022

Vážně úžasný fotky i videa Výkonu na rozdávání

Cena

Registrovaný uživatel30. června 2022

Má vše, na co si dnes jen můžete vzpomenout! S Pen!! Naprosto dokonalý fotoaparát a 8K kamera (24fps), takže raději UHD s 60fps :-)! 3 x, 10 x optický a až 100x hybrid zoom... nevěřili byste, ale je to použitelné! Velmi rychlé nabíjení! Je to obr!:)

Výdrž baterie - když "osolíte" všechna nastavení, co telefon zvládá na maximum, tak celý den nedáte ani náhodou, tzn. nutno dobíjet přes den - v autě/powerbanka... atd... Čtečka v displeji je jedna velká tragedie!! Měl jsem S20 FE 5G a tam to "lítalo" mnohem rychleji, díky technologii čtečky... krok vedle u S22 Ultra Absence slotu na paměťové karty prostě bolí (i u verze 12/512...) Je to obr!:)

Špičkový telefon!

Registrovaný uživatel19. března 2022

Výborný displej špičkový foťák prostě clkove výborný telefon po všech strankach

U tak drahého telefonu chyby kvalitní fólie na displej a pouzdro vše se musí kupovat aspoň při prodeji nabídnout za lepší cenu

Výborný telefon bez ničeho na prodejně nic a vše scházet dodatečně skoda

f.glazer11. září 2023

Rychle dodání max spokojenost

kudrhaltp11. září 2023

vše ok

OK

Varianta 128 GB černý
Registrovaný uživatel29. srpna 2023

používám dlouhodobě Samsung řady Note, nákup S22 Ultra je tedy logickým pokračováním v současné době špička z pohledu cena/výkon používám a potřebuji denně

předpokládám spokojenost jako se všemi předchozími

Registrovaný uživatel13. července 2023

Perfektní mobil

Varianta 256 GB vínový
Registrovaný uživatel1. června 2023

Fotoaparát, rychlost, display.

Větší kapacita baterie by neuškodila.

Registrovaný uživatel30. května 2023

Viditelnost na slunci nicmoc,trochu slozitejsi věci office,internet obsas se zasekává. Prechody zakulacenych hran nefunguje pero.nedoporucuji.

Registrovaný uživatel27. března 2023

TTato značka mi vyhovuje

Registrovaný uživatel12. března 2023

Celkově vysoce kvalitní Telefon, proto velké T, za příznivou cenu.

Varianta 128 GB vínový
Registrovaný uživatel30. ledna 2023

Fotoaparat, display, vodeodolnost

zvuk ac je stereo, tak je trochu jak z plechovky

Celkem dobrej mobil za sakra velkou cenu.