Mobilní telefon Recenze Samsung Galaxy S20 FE 5G (G781B)

Recenze Samsung Galaxy S20 FE 5G (G781B)

Dokonalý mix funkcí a inovací klasického modelu S20 nyní přichází v upgradovaném Galaxy S20 FE 5G od společnosti Samsung. Dynamická barevná paleta a superštíhlý design, špičkový trojnásobný fotoaparát a velké množství parádních funkcí, které vám usnadní tvorbu obsahu na sociální sítě, vlogging i fotografování.

Honza K.22. února 2021

Pěkný, 120Hz AMOLED displej Konečně výkoný a zároveň úsporný procesor Snapdragon 865 Výdrž baterie Velikost paměti s možností rozšíření o pam. kartu

Plastová záda

Registrovaný uživatel11. listopadu 2021

Fotoaparát, rychlost, podpora 5G

Přechod z S8 poměrně bolestný - chybí dioda, senzor na saturaci a tep, sluchátka jsou s usb-c koncovkou a nejsou součástí balení, často zamrzá. Problém s některými aplikacemi, které na S8 fungovaly bezchybně.

Varianta 128 GB Cloud Mint
Registrovaný uživatel30. března 2022

- rychlost - paměť - podpora ze strany výrobce - velikost - fotoaparat kvalitnejší než jsem měl na LG G7+ - cena - podpora paměťových karet - hezký displej

- chybí 3,5 jack - pomala čtečka v displeji, prst musí být čistý

Celkově super telefon, hlavně jak přechazite ze staršího telefonu. Před tím jsem měl LG G7+ který měl taky super výkon ale po třetím padu na beton se rozbil a nejlepší cenová náhrada za LG byl tento Samsung. Telefonu nevadilo že jsem do něj dal pametovku z LG vpohodě překousl i řazení fotek v galerii a hravě děla fotky rovnou po starsich fotkach od LG do stejne slozky. Vadí mi hlavně chybějici 3,5 jack a čtečka otisků prstů v displeji ktera špatně čte otisky na slunci a při špinavých a mokrych prstech to LG takové problemy neměl.

Registrovaný uživatel17. června 2021

Splňuje všechny parametry, které jsem od nového telefonu očekávala. Nekupuji si telefony každý rok, takže jsem chtěla, aby hlavní funkce byly fajn i za tři roky. Pěkný foťák, dostatečná kapacita, rychlý internet.

Za mě těžší než předchozí Samsung.

Ráda doporučuji.

Varianta 128 GB White
Registrovaný uživatel27. července 2022

Velice jsem spokojen s mobilem. Perfektní disain., spolehlivost.. Prostě paráda.

Registrovaný uživatel15. června 2022

Zatím ho mám krátkou dobu, ale úžasný displej, ještě úžasnější foťák. Rychlé reakce, příjemný do ruky. Zatím můj nejlepší telefon.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel14. října 2022

Telefon jsem koupil pro dceru - já sám Samsungy zrovna nemusím. Očekával jsem telefon zcela zamořený bloatwarem - tak jak to má Samsung ve zvyku - ale nebylo to zdaleka tak hrozné. Oceňuji, že má slot na paměťovou kartu. Telefon je rychlý a dcera je velmi spokojená.

Nevím o žádných.

Slušný telefon za dobrou cenu - dobrá volba pro ty, kteří nechtějí dávat za telefon nehorázné částky.

Varianta 128 GB Cloud Orange
Registrovaný uživatel23. února 2022

Telefon je opravdu dobrý a v této cenové skupině bez konkurence.

Registrovaný uživatel16. září 2021

Krásný displej s vysokou obnovovací frekvencí. Špičkový procesor díky čemuž je telefon skutečně rychlý. Modrá barva je hezká a přitom decentní. Velmi dobrý foťák. Cena. Možnost využití 2sim nebo paměťové karty. Solidní výdrž, nemusím nabíjet denně.

Poněkud chudší balení, ale adaptér ještě dostanete. :) Plastová záda.

Skvělý telefon za rozumnou cenu. Zvažoval jsem S21 nebo S20 FE a nakonec jsem se rozhodl pro Fe díky o něco nižší ceně a většímu displeji. Musím říct že jsem spokojený a každému kdo hledá kvalitní telefon jej můžu jen doporučit.

Registrovaný uživatel12. července 2021

Nepřeberné množství funkcí, i když jich většinu nevyužijete, skvělý displej, výdrž baterie, kvalitní zpracování. Plast na vůbec zádech nevadí, zvlášť když používáte obal

Vysoká a tenká nudle, takže i přes vetší uhlopříčku je obraz podstatně menší, než u srovnatelných telefonů s jiným poměrem stran, hodně to vadí u focení i videí. Foťák sice umí čarovat, ale fotky pouze průměrné. Čtečka otisků na displeji nic moc, navíc je hodně nízko, otisk často nepozná (aspoň u mě), ergonomicky je lepší když je na boku nebo vzadu. Zvuk taky žádná sláva

Koupeno na základě recenze odborníka na netu (i když rok staré), který telefon vychválil do nebes. Po této zkušenosti už recenzím nevěřím, je to pouze reklama. Bezesporu jde o špičkový telefon, ale "momentálně nejlepší telefon na trhu"? "Nejlepší foťák"? Ani náhodou. Přešel jsem z postaršího Huawei P9 a nevidím žádný pokrok. Kromě výdrže baterie, barev displeje a množství funkcí, byla z mého pohledu P9 ve všem srovnatelná nebo lepší. A to nejsem ani náhodou příznivcem čínských výrobků!

Registrovaný uživatel1. června 2021

Výrobce Samsung ,procesor Qualcomm Snapdragon 865, podpora sítě 5G

Varianta 128 GB Cloud Mint
Registrovaný uživatel3. srpna 2022

Upgrade na Android 12. 8 GB RAM, tel. rychle reaguje.

Hybridní port (buď dvě SIM, nebo jedna a Micro SD karta). V balení pouze 15 W nabíječka. Baterie se žel poměrně rychle vybíjí.

256 GB v základu zatím stačí, nabíječku 25 W jsem měl doma, takže nabíjím cca hodinu denně, je to vlastně únosné, celkově jsem spokojený, ale tel. mám teprve dva dny.

Registrovaný uživatel28. dubna 2022

Dá se s ním telefonovat

Registrovaný uživatel27. června 2023

Nečitelný displej na slunci

Nikdy více

Registrovaný uživatel18. června 2023

super fotoaparát, dobrá cena,

chybí e-sim

velice dobrá cena x užitná hodnota

Registrovaný uživatel25. května 2023

velice dobře fotí, velká paměť, příjemný do ruky,

nejsou pouzdra na telefon

Registrovaný uživatel9. března 2023

výborné funkce, dle umístění v nezávislém testu časopisu dTest

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Yes

Registrovaný uživatel14. prosince 2022

Vše funguje jak má.

Marcela Chmelová14. listopadu 2022

V minulosti jsem již používal tuto značku telefonu a byl jsem spokojen se spolehlivostí. Celkem rychlý, slušný displej, možnost SD karty, fotoaparát nehodnotím, myslím si, že v mobilu až ta na kvalitě nezáleží.

Zbytečně velký, stačil by 6 palcový rozměr. Stačil by čistý Android. Zbytečné aplikace os Samsungu až otravují. Na to, že to je starší verze Samsungu (rok 2020) je cena dosti vysoká.

Dobrý ale velký telefon se zbytečnými aplikacemi od Samsungu