Mobilní telefon Recenze Samsung Galaxy A32 5G (A326B)

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung Galaxy A32 5G (A326B)

Chytrý telefon Samsung Galaxy A32 v nadčasovém provedení nabízí 6,5" IPS LCD displej s HD+ rozlišením, 720 x 1600 px. Telefon využívá 8jádrový procesor MediaTek MT6853 Dimensity 720 5G, který je vyroben 7nm výrobním procesem v kombinaci s operačním systémem Android 11.

Mobilenet30. března 2021
Mobilenet

Podpora 5G sítí postupně proniká i do řad cenově dostupnějších telefonů, kterým je i nový Galaxy A32 5G. Výbava přitom čítá nejen 5G, ale také velkou baterii, osvědčenou kapacitní čtečku otisků prstů či soustavu několika fotoaparátů. Stojí tato novinka za vaši pozornost, nebo byste se raději měli porozhlédnout jinde?

podpora 5G sítí

povedený design

dlouhá výdrž na jedno nabití

velká čtečka otisků prstů

ne zcela plynulý chod

nekvalitní hlasitý reproduktor

pouze 4 GB RAM

jen HD+ IPS LCD displej s tlustými rámečky

pomalé nabíjení

Více na Mobilenet
Registrovaný uživatel3. května 2021

Bohužel mám telefon většinu času v servisu, takže.. :-(

Registrovaný uživatel26. srpna 2021

Dobrý fotoaparát, software, úložiště

Někdy se sekne

Telefon je výborný

Registrovaný uživatel28. března 2022

Mobil slouží dobře, se značkou Samsung mám dobré zkušenosti, má všechny funkce, které běžný uživatel potřebuje. Skvělý fotoaparát s mnoha možnostmi nastavení.

Za největší nevýhodu - problém považuji hybridní slot. Úplně mi při pořizování mobilu tato informace unikla, mezi parametry jsem ji nazaregistrovala a jsem zklamaná, že nemohu vložit druhou SIM kartu a paměťovou kartu současně. Vím, že to není vlastnost jen tohoto mobilu, ale přivítala bych nižší hmotnost. Ve srovnání s mými všemi předchozími mobily je nejtěžší. Už to přestává být příjemné.

Kdybych se mohla rozhodnout ještě jednou, volila bych variantu 128 GB, který nemá hybridní slot. Mít menší paměť a ještě nemít možnost vložit externí paměť není dobrá kombinace.

Varianta 64 GB modrý
Registrovaný uživatel4. srpna 2022

Zatím vše v pořádku, odpovídá popisu.

Registrovaný uživatel9. října 2022

The phone has the functions I need, like other phones of similar price. It charges quickly. The settings are easy to work with. It's possible to download various language keyboards. The background goes dark at night.

The biometrics don't work. to open the phone. Despite setting up my fingerprint several times, the phone doesn't recognize it. Same problem with face recognition. This is a big fault. I have to use the pattern every time. I don't like having the on/off button for fingerprint recognition. I was hoping that the phone would take better quality photos.

I wish I had bought another Hua Wei.

Registrovaný uživatel7. června 2022

Mám chvíli...zatím spokojenost

Registrovaný uživatel1. dubna 2022

Doporučení

Zatím nevím tak brzo

Registrovaný uživatel16. února 2022

Zatím velká spokojenost,foťák dobrý.

Varianta 64 GB modrý

Varianta 64 GB černý
Registrovaný uživatel16. ledna 2022

dobrý ,kupováno pro 12 let dceru.Max spokojenost

nevím

za mě super dárek, který potěšil

Varianta 128 GB bílý
Registrovaný uživatel4. ledna 2022

Byl to dárek pro přítele,zatím si nestěžoval,je celkem velký a těžký,ale je svižný a baterie super výdrž

Zatím nic

Registrovaný uživatel25. prosince 2021

Velikost display, barvy, rychlost telefonu

Nic

Skvělý poměr cena/výkon/kvalita

Registrovaný uživatel22. prosince 2021

Rychlý Pěkný design Fialová barva pro ženu 5G

Snad jen vyšší cena oproti čínské konkurenci

Registrovaný uživatel16. prosince 2021

Pěkný telefon,celkem spokojenost. Dlouhá výdrž baterie, není problém při běžném používání 2 až 3 dny

Trochu horší a pomalejší fotoaparát ale telefon to pěkně na displeji dokreslí. Dražší než konkurence

Registrovaný uživatel23. listopadu 2021

Na doporučení, výkon, kvalita a cenová relace

Registrovaný uživatel15. října 2021

Rychlí, kvalita provedení, dobrý display

Registrovaný uživatel13. října 2021

Naprostá spokojenost.

Zatím žádné.

Tento telefon funguje tak jak má,jsem s ním spokojená.

Registrovaný uživatel26. srpna 2021

Great!