Mobilní telefon Recenze Samsung Galaxy A12

Recenze Samsung Galaxy A12

Samsung Galaxy A12 je slušně vybavený chytrý telefon, který kombinuje pěkný vzhled s kvalitní výbavou, to vše za příjemnou cenu. Tento smartphone vám dobře poslouží při práci i pro zábavu. Klíčové vlastnosti - osmijádrový procesor MediaTek - kapacita baterie 5000 mAh - čtyřnásobná soustava fotoaparátů - čtečka otisků prstů - HD+ rozlišení Chytrý telefon Samsung Galaxy A12 Na první pohled vás tento smartphone zaujme velkým 6,5" displejem s HD+ rozlišením. Na zadní straně spatříte soustavu čtyř fotoaparátů, s jejíž pomocí zachytíte všechny možné okamžiky.

Registrovaný uživatel18. dubna 2021

Velký, rychle se nabíjí. Když funguje jak má , dobrý. Výdrž baterie , tak 3 dny

Po aktualizaci systému nejde nastavit ze které SIM budu posílat sms, tak jak je to možné u hovoru. Před psaním musím do nastavení, tam změnit SIM a poté teprve napsat sms. Když je zapnuté WIFI a data, tak ve chvíli, kdy jsem mimo WIFI a potřebuji na internet, musím provést restart MT, jinak mám smůlu. A neustále se mění jas displeje, aniž bych ho nastavoval

Varianta 64 GB černý
Registrovaný uživatel4. dubna 2021

baterie má dlouhou výdrž velmi slušné fotky

zatím nic

Za přijatelnou cenu velmi dobrý mobil.

Registrovaný uživatel3. září 2021

Mobil jsem nezakoupila u Metromobil na jehož email reaguju, sice jsem si ho tam objednala, ale ber odezvy, pouze po nějaké době přišla drzá SMS ve stylu"normální zákazník reaguje na emaily" předpokládám, že solidní firma by přinejmenším nějaký email poslala, což se nestalo a komunikace se zákazníkem v tomhle stylu, je opravdu dost mimo

Varianta 128 GB bílý
Registrovaný uživatel16. srpna 2021

trochu mě chybí info o zmeškaném volání nebo prřišlé zprávě na obrazovku i při vypnutém displeji nař blikající dioda .toby zrychlilo případnou odpověď.

Registrovaný uživatel28. října 2021

Baterka = výdrž Displej Samsung= perfektně odladěný OS

Možná pomalejší mediatec procesor, aleenergeticky úsporný

Pořízeno z hecu, jelikož můj iPhone 12pro Max šel do servisu. Musím uznat že uvažuji o přechodu na android po cca 10 letech.

Varianta 64 GB bílý
Registrovaný uživatel17. září 2021

Myslím, že by byl i velmi dobrý, pokud bych ho nekupovala přes movaonline.cz, po měsíci od objednání mi konečně dorazila zpráva, že je objednávka stornována, ze strany dodavatele, i když byl telefon skladem.. Co víc říct..

Nekupovat u movaonline.cz

Varianta 128 GB modrý
Josef Novák1. září 2021

Ideální mobil pro zkušenější staré uživatele, kteří nechtějí za mobil dávat 20 klacků. Skvělý fotoaparát, množství aplikací, které lze stáhnout z webu, např. Poznámky - jejichž užití se přímo nabízí. Zbavíte se nejrůznějších papírků a pouštět PC se vám kvůli maličkostem taky nechce. Tady je vše po ruce. Ještě lepší by byla podpora stylusu, ale to už bychom za ty peníze chtěli moc. Výdrž baterie je za ty peníze skvělá.

Možná velký displej, kvůli němuž jsem měl potíže najít vůbec nějaké pouzdro, do něhož by se telefon vešel, když potřebujete sportovat. Ale nakonec se jeden výrobek našel.

Spokojenost.

Registrovaný uživatel31. března 2021

Přehledný velký displej

Varianta 128 GB modrý
Registrovaný uživatel5. října 2021

Mám ho krátce, zatím bez připomínek.

Byla jsem zvyklá na světelné upozornění, že došla nějaká zpráva, to tento mobil nemá.. Ale možná to nemá víc telefonů.

Zatím spokojenost.

Registrovaný uživatel16. listopadu 2021

Telefon jsem pečlivě vybírala, pročítala recenze. Podmínkou byla velká paměť a značka Samsung za slušný peníz. První dva dny mi přišel obrovský (předtím jsem měla Samsung J5, takže rozdíl znatelný), ale třetí den jsem si už zvykla a menší bych už nechtěla. Zatím se seznamujeme, ale vypadá povedeně. Koupě rozhodně nelituji.

Varianta 128 GB bílý
Registrovaný uživatel9. listopadu 2021

Výdrž baterie Cena Fotoaparát Velká vnitřní paměť Rychlost procesoru

Na mě je velký ( vždy jsem upřednostňoval menší mobily ale ty nemají bohužel takovou výdrž baterie)

Jsem s ním velice spokojený

Registrovaný uživatel28. října 2021

Krasný mobil funce v pořadku jsem spokojený cena vynikajcí

Nic

Vše v pořadku

Registrovaný uživatel1. července 2021

Dobrý foťák,rychlé nabití baterie

Malý výběr obalů

Miluška Messnerová12. června 2021

Vše funguje jak má....spokojenost

Zatím nic

Za tu cenu velmi slušný telefon.....

Registrovaný uživatel16. října 2021

Za nízkou cenu skutecne dobrý telefon. Ovšem je treba si na něj zvyknout a vše si nastudovat.

Bylo by dobré (pro zacatecniky) místo ryze odborných výrazu, použít výraz cesky.

Po počátečních potížích jen spokojenost. Nakonec jen chvala.

Registrovaný uživatel2. července 2021

Snadno ovladatelný,super funkce...

Jen chybí dioda oznameni při příchodu SMS či neprijatem hovoru

Za tuto cenu super telefon

Varianta 32 GB bílý
Registrovaný uživatel24. října 2021

Funkce telefonu odpovídají ceně. Trochu masivnější, ale jde jen o zvyk.

Spokojenost.

Registrovaný uživatel20. října 2021

Dostatecna pamet. Kvalitne dostatecny.

Varianta 64 GB černý
Vaněk Matěj12. května 2021

Dobrý Foťák, 3gb Ram bohatě stačí na hraní jakékoliv hry

Nepodporuje 5G,Nemá Infraport (musel jsem si dokoupit externí)

Za dobrou cenu dobrý telefon. Doporučuji

Registrovaný uživatel26. března 2022

Pěkný design, kvalitní telefon za slušnou cenu.

Nakupovalia jsem u Metromobil, ikdyž mi telefon přišel se zpožděním, protože byl objednán u dodavatele a nebyl naskladněn, obchod se mnou komunikoval a jako omluva za zpoždění mi bylo příbaleno sklo i zadní kryt. Oceňuji komunikaci s obchodem a spolehlivost dodání objednaného telefonu Samsung A12 v červeném provedení.

Varianta 64 GB červený