Hlavní obsah stránky

Samsung DW50R4060BB/EO

Vestavná myčka nádobí v energetické třídě E pro 9 sad nádobí se 6 mycími programy. Samsung DW50R4060BB/EO disponuje nerezovou vanou, která absorbuje hluk a vibrace a bezpečnostní funkcí Aquastop, která v případě nehody vypne přívod vody a elektřinu v přístroji.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Vestavná myčka nádobí v energetické třídě E pro 9 sad nádobí se 6 mycími programy. Samsung DW50R4060BB/EO disponuje nerezovou vanou, která absorbuje hluk a vibrace a bezpečnostní funkcí Aquastop, která v případě nehody vypne přívod vody a elektřinu v přístroji. Vyhněte se rámusu způsobeným hlučnou myčkou. Vnitřek myčky z nerezové oceli je navržen tak, aby vytvářel mnohem méně hluku. Absorbuje většinu zvuku a vibrací vznikajících při mytí, takže pracuje extrémně tiše. Se svými 44 decibely je tišší než běžná konverzace.

Parametry

Energetická třídaE
Hlučnost44 dB
Šířka45 cm
Počet sad nádobí9
Výška81,5 cm
Hloubka55 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myčky nádobí Samsung