Hlavní obsah stránky

AEG FSE73507P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSE73507P na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 10 jídelních souprav nádobí. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAEG

Popis

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSE73507P na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 10 jídelních souprav nádobí. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na nádobí. Oceníte odložený start o 1-24 hodin. Je zařazena do energetické třídy D.

Parametry

Energetická třídaD
Hlučnost44 dB
Šířka44,6 cm
Počet sad nádobí10
Výška81,8 cm
Hloubka55 cm

Články k tématu

Domácnost a zahradaNejlepší myčky nádobí pro rok 2023

Myčka na nádobí je dnes již běžnou součástí většiny domácností. Jedná se o velmi užitečného pomocníka, který ušetří nejenom váš čas, ale i náklady na vodu a energii. Zjistěte, jak vybrat myčku nádobí…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myčky nádobí AEG

Všechny myčky nádobí AEG