Televizor Recenze Samsung 65" LED (UE65TU7092UXXH)

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung 65" LED (UE65TU7092UXXH)

Pro správné divácké zážitky si dopřejte TV Samsung UE65TU7092UXXH s pestrou paletou funkcí a špičkovým obrazem. Neskutečné rozlišení 4K Ultra HD plně vystačí každému, kdo shání TV pro plnohodnotný zážitek z filmu skoro jak z kina. Užitá technologie LCD LED díky výkonné světelné diodě ručí za dlouhou životnost obrazových bodů až do rohů obrazovky. Smart technologie televize vám otevírá netušené multimediální možnosti.

Registrovaný uživatel27. října 2021

Krásný obraz, předčil má očekávání. Chválím automatické nastavení jasu displaye podle světla v místnosti.

Přestože mám telefon Samsung, propojení se Smart domáconstí nefunguje jak má (telefon vidí televizi, ale neumí se k ní přijpojit, aby ji ovládal např. namísto ovladače). Smart View ale funguje, respektivě Miror link umí display z telefonu zrcadlit do TV v docela dobré kvalitě obrazu, takže z části funguje propojení s telefonem v pořádku.

Za dobré peníze slušná TV s líbivým designem a dobrými parametry obrazu i zvuku.

Varianta 65"
Registrovaný uživatel17. února 2022

Velmi tenký rámeček, velmi nízká hloubka Smart TV, takže stačí připojit na wifi a komplet vše máme bezdrátově - hbo go, Skylink, Apple TV, prime video, Netflix Krásný ostrý 4K obraz, upscalling z HD působí skvěle Kabel do el. sítě jde přicvaknout k nožičce televize a tak vůbec esteticky neruší a není vidět

Nožičky celkem daleko od sebe, nutno počítat se širším TV stolkem nebo dát na zeď

Super poměr cena/výkon

Registrovaný uživatel1. února 2022

Chtěli jsme , aby televize měla červené tlačítko

Nižší spotřeba ,nežlí měla naše stará televize .Krásný obraz ,zatímjsme spokojený

Petr25. listopadu 2022

Cena Kvalita barev

Černá není úplná černá Horší zvuk Vypadává wifi Samsung podpora neschopná Zbytečné aplikace které nelze oficiálně odinstalovat Ovladač zbytečný, edice pro důchodce, dnes se již nepoužívá - chybí magic ovladač Jen jedno USB

Předchozí 55" tv verze 2018 byla kvalitněji zpracovaná ale to je dnes se vším, tv plná zbytečných app které nelze odintalovat. Zvuk velmi průměrný, pro laika asi ok ale jinak je potřeba 5.1 nebo soundbar. Poměr cena/výkon ok, lepší za tu cenu asi nenajdete - 75" kupovaná 07/22 za 17k. Další tv samsung již nekoupím.

Varianta 75"
Registrovaný uživatel15. října 2021

Dobrý poměr cena / výkon. Chytrá televize.

Registrovaný uživatel5. září 2021

krásný obraz,celkově spolehlivost :-)

Registrovaný uživatel24. července 2021

Podle značky Samsung - mám s ní dobré zkušenosti. Televize má krásný a jasný obraz a kvalitní zvuk. Používáme denně.

Žádné zápory zatím nenalezeny.

S televizí jsme spokojeni, značka Samsung splnila naše očekávání.

Registrovaný uživatel17. listopadu 2022

"Hloupý" ovladač s velkými tlačítky Velmi rychlé zapnutí Dobrý obraz Kvalita za pěknou cenu Elegantní vzhled Smart funkce Rychlé ladění kanálů Docela intuitivní ovládání

Měla jsem trochu problémy s registrací na stránkách Samsung, pro technicky méně zdatné lidi to může být obtížné (v průběhu registrace měla stránka několikrát error a musela jsem formulář vyplňovat od začátku) Na ovladači a v TV jsou pro nás zbytečné aplikace, které nejdou odinstalovat (Rakuten TV, Prime video, Disney+...), ale to je detail

Milda16. října 2022

Příznivá cena Hezký obraz

Po půl roce používání plná paměť, řešeno výměnou základní desky. Po dalším půl roce zase. Televize je vybavena malou pamětí a jen aktualizace ji celou zaberou.

Vhodné na anténu a max jednu aplikaci. Doporučuji nic nepřipojovat.

Varianta 65"
Registrovaný uživatel25. března 2022

skvělý obraz i zvuk

nejsou

výborná koupě

Registrovaný uživatel8. ledna 2022

Mám krátce ,zatím naprostá spokojenost.

Zatím žádné,Nevím jak

Měl jsem Samsung UE49NU7172U a po necelých 3 r, se mě udělal svislý šedý pruh,prý vadné podsvícení.Tak že těsně po záruce.Doufám ,že tento model mě vydrží déle a že to nebude zase po záruce.

Registrovaný uživatel24. listopadu 2021

Vyhovující velikost, kvalita obrazu, dostatek funkcí

Výborný produkt

jarda holub20. prosince 2022

Poměr ceny a kvality

Pozor!! Nepodporuje codek Xvid a DivX což je dost zásadní. Pouze 1 USB slot.

Tuto televizi bych už nekoupil, pro absenci podporovaní určitých codeku

Registrovaný uživatel16. prosince 2022

Vše funguje jak má televize plní očekávání a zatím bez jakýchkoliv problémů

Registrovaný uživatel16. prosince 2022

Rychlé dodání, cena i obraz vynikající.

Zatím žádné

Zde je prostě radost nakupovat.

Registrovaný uživatel23. listopadu 2022

Rychle dodání vše dorazilo v pořádku a jsem úplně zpokojen

Vše v pohodě

Registrovaný uživatel21. listopadu 2022

Výborná televize za super peníze

Registrovaný uživatel19. listopadu 2022

Velmi dobrý poměr ceny k výkonu, pěkný obraz i zvuk, možnost připojení k internetu, tenký rámeček.

Nožičky jsou po namontování 105 cm od sebe, takže 1 metr široká skříňka či stolek pod TV nestačí. Připojený návod je k ničemu, zprovoznění nutno řešit intuitivně. K domácí internetové síti se povedlo připojit asi na šestnáctý pokus, po neustálých výzvách k opakování akce. Pokud v PC ještě pracujete na uživatelsky příjemných Windows 7, máte smůlu, bezdrátově se k TV nepřipojíte.

TV jsem vybral na základě recenzí a především dobré zkušenosti se zn. Samsung - dosavadní TV této značky mi bezchybně sloužil 15 roků. Na rozdíl od tohoto nového byl vybaven hlavním vypínačem a měl podstavec otočný až o 170 stupňů. Nechápu, proč takto praktické "drobnosti" nejsou k dispozici i u modernějších televizorů.

Registrovaný uživatel9. listopadu 2022

Zatím je brzy, instalováno dnes ráno. Zatím perfektní obraz.

Registrovaný uživatel22. října 2022

krasny obraz i zvuk je dobry