Televizor Recenze Samsung 55" QLED (QE55QN85AATXXH)

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung 55" QLED (QE55QN85AATXXH)

Jak dobře znáte svůj nejoblíbenější film? Pokud si myslíte, že už není nic, co by Vás mohlo u sledování Vašich oblíbených filmů či seriálů překvapit, tak potom Vás tento televizor Samsung vyvede z omylu hned po jeho prvním zapnutí. Jasné a čisté barvy, dříve neodhalené, ale především nevykreslené detaily, jas a kontrast, který Vás doslova uhrane. Sledujte kultovní seriály, filmové klasiky a další kinematografický obsah vytvořený v dávných dobách v detailním rozlišení 4K. Sofistikovaný Neo Quantum Processor 4K, poháněný umělou inteligencí, analyzuje každou scénu po scéně a posune její rozlišení na úroveň 4K.

Registrovaný uživatel27. prosince 2021

V kategorii miniLED výborný obraz, černá barva i pokrytí barevného spektra (DCI-P3 = 94%, Rec.2020 = 75%), 100Hz, plných 10bit, 576 stmívacích zón. Výborné pozorovací úhly a jas 1200 nitů, nemusíte zatemňovat místnost. Docela slušný upscalling i zvukový systém v tak tenké TV. Jen pozor při manipulaci, je silná jen 2,7cm a prohýbá se.

Nemá Dolby Vision (Samsung nepodporuje, má jiné standardy) Nemá sluchátkový výstup (Samsung už nepoužívá, dá se vyřešit externím optickým převodníkem, nebo bluetooth sluchátkami).

Skvělá televize do prosvětlené místnosti

Registrovaný uživatel22. září 2021

velikost, barvy obrazu, cena

František Petr1. května 2022

+obraz, zvuk

-nepřehrává AVI soubory -nevím k čemu je zákazníkovi "tlačítko po zmáčknutí nebude možné nic přejmenovat, to si dělá

nikdy bych si to již nekoupil

Registrovaný uživatel21. března 2022

kvalitní výrobek , solární dálkoví ovládač

zatím nic

Registrovaný uživatel18. února 2022

Již několik let máme značku Samsung a tak jsme i v tomto případě sáhli po televizoru od značky Samsung a v tuto chvíli nemám jednu jedinou výtku. Samozřejmě je to ještě krátká doba, ale věřím, že nám vydrží dlouho. Obraz úžasný, všechny funkce jednoduché. Doporučuji

Registrovaný uživatel13. února 2022

Opravdu kvalitní obraz, který se dá kromě přednastavených módů ještě individuálně doladit. Velice mile mě překvapil zvuk, koncerty i bez soundbaru jsou zážitek. Dle mého názoru lepší než OLED technologie a samozřejmě i QLED Intuitivní nastavení i ovládání TV Minimalistické, intuitivní a inovátorské DO.

Čipové dopočítávání některých detailů někdy působí až nepřirozeně, ale více jsem zaznamenal pouze jednou. To když jsem se opravdu soustředil na způsob vykreslování obrazu. Jednalo se konkrétně o rozhovor s politikem, který měl jako pozadí papper s logy Senátu, jednalo se o nepřirozené dokreslování těchto log.

Celkově je ale obraz velmi kvalitní, živý, příjemnější a v detailech ještě lepší oproti plazmě od Panasonicu, na kterou jsem nedal dlouho dopustit. Tuto TV s technologií NEO QLED hodnotím velmi dobře a doporučuji. Po docela dlouhém porovnávání a vybírání nové televize jsem zvolil tuto a jsem velice spokojen.

Registrovaný uživatel31. ledna 2022

Super obraz

Registrovaný uživatel20. ledna 2022

Perfektní obraz i zvuk

Žádné

Registrovaný uživatel19. ledna 2022

Super jinak to nejde ani popsat

nic

Velká spokojenost

Registrovaný uživatel31. prosince 2021

Super obraz a po pravdě mě posadila na zadek.

Registrovaný uživatel21. prosince 2021

Konečně odpovídající velikost

Žádné

Super!

CoVybrat.cz24. října 2021
CoVybrat.cz

QN85A je rozporuplné dílo. Na jednu stranu ho zbytečně sráží použitý typ panelu, ale v mnoha situacích dokáže tento nedostatek díky ostatní výbavě dobře skrývat. V některých typech scén je k nerozeznání od dražší QN90A. Vlastně si říkám že navzdory mé počáteční skepsi se Samsungu tato tv docela povedla. Hlavně s ohledem na cenu. Úvodních 50 000 Kč bylo k smíchu, ale už teď jde tv koupit za 24 000 Kč. A to je začíná být zajímavá cena. Navíc věřím že spadne pod úroveň 20 000 Kč a jak se tak stane, pro běžného diváka se vůbec nebudu bát tuto tv doporučit. Jistě, má svoje nedostatky, ale celkově je dobrá. A za tu cenu nebude mít mnoho konkurence.

překvapivě dobrý kontrast

100 Hz panel

vysoký jas

dobré pozorovací úhly

bohatá podpora lokálních aplikací/služeb

jen jeden HDMI 2.1 port

panel typu IPS

v některých typech scén jsou nedostatky více patrné než u VA panelu

nemá Dolby Vision

Varianta 85"
Registrovaný uživatel26. ledna 2023

kvalita za normalni cenu

Registrovaný uživatel10. října 2022

Za mě dobrá volba TV. Obraz jasný, ostrý, jak za denního světla, kdy nedochází k odrážení okolí na obrazovce, tak při večerním sledování. Barvy reálné, záleží i na individuálním nastavení. Zvuk taky dobrý. Odezva DO na zapnutí a přepínání kanálů velmi slušná max. 3 s. DO je, dle mého názoru, velmi příjemné, malých rozměrů a jednoduché, byť jsem s tímto typem měl trochu dilema před koupí TV. Nakonec je práce s menu na obrazovce naprosto v pohodě. Má solární nabíjení na zadní straně a funguje to. Co se týká síťového připojení (WIFI, Lan) nebo propojení s telefonem, taky spokojenost. Návody na použití různých funkcí, režimů a ovládání, jsou přímo v menu v TV, tak bylo potřeba si tím projít, ale našel snad všechno. TV používáme prakticky každý den a zatím, mám ho asi 3 měsíce, spokojenost.

Zatím jsem nic podstatného nezjistil.

Registrovaný uživatel10. října 2022

Velmi kvalitní obraz a zvuk Intuitivní ovládání ,(SW)

zatím jsem nic nezistil , možná docela malý ovladač

Registrovaný uživatel23. srpna 2022

Super obraz, nádherná tv. Výborně se ovládá.

Registrovaný uživatel23. srpna 2022

Systém je rychlý dobrý obraz i zvuk

Registrovaný uživatel19. srpna 2022

skvělý obraz

nic

OK

Registrovaný uživatel1. srpna 2022

Sám nemohu hodnotit, kupována jiné osobě. S televizí ovšem panuje velká spokojenost