Televizor Recenze Samsung 55" QLED (QE55Q80AATXXH)

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung 55" QLED (QE55Q80AATXXH)

UHD QLED televize Samsung QE55Q80AATXXH s rozlišením 4K má koncentrované zóny precizně řízeného LED displeje zobrazující ultra hluboké černé a čisté bílé odstíny. Technologie Quantum Dot přináší nejlepší obraz všech dob. Se 100% barevným objemem promění Quantum Dot světlo v dechberoucí barvu, která zůstane věrná při jakékoli úrovni jasu. Quantum Processor 4K pohání všestranný výkon, inteligentně optimalizuje obraz, zvuk a další, aby vám poskytl skutečně dechberoucí zážitek ze sledování.

Registrovaný uživatel21. února 2022

výrazné barvy zobrazení černé barvy intuitivní ovládání rychlost načítání aplikací

špatně zobrazuje bílé pozadí

možná jsem narazil na vadný kus. Na bílém pozadí (při sledování hokeje, lyžování) lze pozorovat šedé pásy napříč celou obrazovkou shora dolů. Ptal jsem se na závadu u několika jiných prodejců a prý je to LED technolgií. Mám starší LED TV rovněž od Samsungu a nic podobného na ní nepozoruji. Předchozí televize je 8 let stará a vyměnil jsem ji kvůli nefunkčnímu internetu - wifi přestala fungovat půl roku po skončení záruky. Pravděpodobně budu televizi reklamovat a jsem zvědav na vyjádření z reklamačního oddělení.

Registrovaný uživatel10. října 2021

krásný obraz, dobrý zvuk, očekávání splněno

Registrovaný uživatel13. září 2022

Funguje

Naposledy co jsem využil služby ElectroWorld. Zaplatil jsem speciální příplatek za vynesení až do bytu s instalací, vynesením obalového materiálu atd. Výsledek byl poněkud jiný. Pánové vynesli krabici. Na nic se neptali chtěli hlavně podpis. Až pak peníze. Po vyinkasování se sebrali a odešli. Za toto jsem zaplatil téměř jeden tisíc korun. Varuji všechny ostatní kteří by tuto službu kterou garantuje ElectroWorld chtěli využít. Neriskujte. Kupte jinde. Někdo by mohl namítnout že jsem se měl ozvat a dožadovat se své služby. Ovšem situace byla velmi nepříjemná a já nemám zájem se s nikým dohadovat. Já chci to za co jsem zaplatil.

Nedoporučuji nákup televizorů u ElectroWorld. O tuto recenzi jsem byl požádán přímo EW. Tady ji má. Já EW už nikdy.

Registrovaný uživatel24. května 2022

100hz HDMI 2.1 Dobře si rozumí s PS5 Orační systém Tizen rozhodně lepší než Android Velká úhlopříčka 4K HDR Skvělý zvuk Pozná připojené zařízení a podle toho upraví rozlišení obrazu a zvuk.

Zatím nic, snad bude šlapat jako její prohnutý předchůdce, který skončil v dětském pokoji.

S televizí jsme zatím naprosto spokojeni, krásný čistý obraz, skvělý zvuk a skvělá kombinace hrani her na PS5.

Registrovaný uživatel20. ledna 2022

Za ty peníze skvělá televize

Registrovaný uživatel19. ledna 2022

Jednoduche ovladani, kvalitni obraz

Nic

Registrovaný uživatel12. ledna 2022

Poměr cena/ výkon... 100 Hz , celkem dobrý zvuk...

Asi o trošku vyšší spotřeba elektřiny..

Můžu doporučit.

Registrovaný uživatel5. ledna 2022

- pro mě odpovídající poměr cena/výkon - spokojenost s obrazem i funkcemi po nastavení - ovladač není pro starší generaci - rychlý operační systém Tizen, vylepšený internetový prohlížeč - přehraje téměř všechny typy videa na webových stránkách - rychlé ovládání přehrávání filmů z DLNA přes wi-fi i kabel

- horší obraz při pohledu z většího úhlu - zatím jsem nepřišel na to, jak přejmenovat jednotlivé kanály - je tam na to přímo volba, ale je zešedivěla a nejde na to kliknout

Registrovaný uživatel2. ledna 2022

Krásný obraz a zvuk

Nezvyklí ovladač

Máme ji 5 dní , zatím spokojenost .

Registrovaný uživatel23. prosince 2021

Obraz, zvuk, menu, odezva, všechno je skvělé

Není co řešit

Zase bych koupil to samé

03old13. prosince 2021

samsung je dlouholetá zkušenost. TV-max.spokojenost.

nic

Registrovaný uživatel22. listopadu 2021

Super obraz

Registrovaný uživatel17. srpna 2021

Obraz, zvuk atd. je přesně to co jsem si představoval u této TV.

Trochu problémy s montáží na zeď. Co je hlavní problém je přístup ke "konektorům a dírkám na TV" po připevnění na zeď. Prakticky nedostupné. To se opravdu nepovedlo. Držák na zeď je na doporučení obchodu, takže nikoliv můj nápad.

CoVybrat.cz3. července 2021
CoVybrat.cz

Pro mě osobně je letošní model oproti předchozímu roku lehké zklamání. Tím hlavním důvodem je použití IPS panelu. Respektive ještě víc mě mrzí, že u jednotlivých velikostí jsou použity různé typy panelů. Nejspíše to znamená i fakt, že různé typy panelů mohou být u stejné velikosti. Na druhou stranu to neznamená, že je Q80A špatné televize. Naopak. Pro použití vyloženě ve dne, případně pro nenáročného diváka není vůbec špatné. Nicméně pro nenáročného diváka je Q80A poměrně drahá a naopak pro náročného filmového diváka je limitace IPS panelem vysoká a budou se dívat nejspíše jinde. Tím pádem je cílovka menší než loni. Až spadne cena k 20 000 Kč, může to být zajímavá koupě.

Vysoký jas

Pozorovací úhly

HDMI 2.1 (včetně 120 FPS při 4K)

Stabilní a rychlý systém

Horší kontrast

Zmatky u typu panelů - jsou různé typy u různých velikostí a je pravděpodobné, že může být různý typ i u jedné velikosti

Více na CoVybrat.cz
Registrovaný uživatel9. ledna 2023

Ještě není televizor vybalen

Registrovaný uživatel29. října 2022

Dobrý obraz, perfektní zvuk a úžasné ovládání ( pro mě,preferuji léta samsung ) jinak jsem ji koupil mamce(67) a umí si s ní poradit sama :)

Pro mě nic záporného nemá

Registrovaný uživatel24. října 2022

Hlasové ovládání není v češtině

Registrovaný uživatel22. října 2022

Zvuk i obraz

Horší pozorovací úhel. Dost světlé.

Ok

Filip Ungr14. října 2022

Vše OK, hlavně zvuk je paráda.

Pozorovací úhel. Při pohledu z boku jsou barvy světlé až bílé.

Doporučuji. Hlavně zvuk u filmů je super.

Registrovaný uživatel3. října 2022

Krásný obraz, perfektní dálkovým ovladač.