Televizor Recenze Samsung 50" QLED (QE50Q60AAUXXH)

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung 50" QLED (QE50Q60AAUXXH)

Užívejte si filmové trháky a další multimediální obsah na TV Samsung QE50Q60AAUXXH tak, jak zamýšleli samotní tvůrci. Technologie zdokonaleného podsvícení Dual LED přináší precizní optimalizaci barevného spektra, které přesně koresponduje s tím, co na obrazovce televize Samsung právě sledujete. Inteligentní 4K Upscaling přepočítává a povznáší i méně kvalitní snímky na novou úroveň 4K. Výkonný Quantum Processor Lite 4K pak optimalizuje zvukovou stopu dle vámi sledovaného výběru pro skutečně podmanivé audiovizuální zážitky.

CoVybrat.cz9. září 2021
CoVybrat.cz

Q60A je za mě trochu nešťastný model. Šetřilo se na několika místech a proto mu na vyšší model Samsung Q70A chybí hodně. Na druhou stranu pro nenáročné uživatele oproti základním LCD typu Samsung AU7172 nepřináší nic extra zajímavého a přitom má výrazně vyšší cenu. Doporučuji Q60A nekupovat a jít případně do dražší nebo levnější alternativy co má Samsung v nabídce. Neznamená to, že je to špatný televizor. Naopak je povedený. Ale Q70A je ve všem lepší a jen o trochu dražší (teď dokonce za stejnou cenu) a pokud chcete spíše základní model, je tu řada AU.

Velmi slušný kontrast

Na poměry LCD opravdu černá černá barva

Jednoduché ovládání

Jen 50 Hz panel

Více na CoVybrat.cz
Registrovaný uživatel11. prosince 2022

obraz

zvyknout si na nový typ dálkového ovladače.

doporučuji 100%

Registrovaný uživatel3. prosince 2022

Cena Je to Samsung. Programy terestriální TV lze libovolně seřadit 8k UHD zobrazení je perfektní -bohužel pozemní vysílače takto nevysílají

zvuk je obstojný až po zapnutí vylepšení zvuku v nastavení TV Jednoduchý ovladač bez číslic nemusí vyhovovat každému Složitější nastavení obrazu -přednastavené módy nevyhovují. Slabé pozorovací úhly- při pohledu zboku zesvětluje barvy

Za cenu 10-11 tis. neurazí.

Varianta 50"
Registrovaný uživatel2. listopadu 2022

Tenká televize Jednoduchá instalace Velmi kvalitní obraz ve vztahu k ceně 2xUSB a 3xHDMI konektor, Možnost připojení satelitu WI-FI i LAN velmi rychlá odezva

Na ovladač je potřeba si trochu zvyknout

Registrovaný uživatel25. října 2022

Krásný obraz,super.

trochu jiný ovladač, ale rychle se dá naučit ,není to nic o by nedalo pochopit.Je to jako s každým jiným spotřebičem, každý to má jinak

Registrovaný uživatel5. října 2022

kvalitní obraz, pěkný zvuk ,velká obrazovka , cena odpovídá kvalitě

Komplikovaná manipulace s ovládačem ,nešťastně rozmístěna tlačítka a absence číslicových tlačítek na komfortnější ovládání, solární nabíjení na spodní straně ovladače není nejlepší řešení. Pro tyto výhrady nemůžu říci, že je televizor perfektní ,přesto tento výrobek hodnotím kladně a doporučuji jeho nákup.

Televize ok , ovládaní nesplňuje moje očekávání

Registrovaný uživatel27. června 2023

Super Tv

Žádné

Super

Registrovaný uživatel12. června 2023

Televizi je kvalitní, moderní, dobrá cena.

Zatím nejsou zjištěný.

Výborné koupě.

Registrovaný uživatel24. listopadu 2022

převažují

nelze uložit vlastní pořadí stanic

Registrovaný uživatel25. září 2022

Zatím vše v pořádku, na hodnocení je ještě příliš brzy

zatím žádné

Registrovaný uživatel10. srpna 2022

Jsem nadmíru spokojen

Varianta 65"
Registrovaný uživatel30. června 2022

super obraz i zvuk

nic

Registrovaný uživatel22. května 2022

Oproti staré TV neskutečný obraz a o 70% nižší spotřeba elektřiny.

Zatím jsem na nešvary nenarazil.

Vřele doporučuji.

Registrovaný uživatel25. dubna 2022

jednoduché ovládání, kvalitní obraz

nevím o žádných

dobré,spokojenost

Registrovaný uživatel3. dubna 2022

Až na ten zvuk, ten je hroznej.

Registrovaný uživatel22. března 2022

TV ok . Ovladač průměrný očekával jsem více

Registrovaný uživatel22. března 2022

Velmi pěkný obraz, bezrámečkový design vestavěný klient O2, Netflix a Skylink zrcadlení Apple

nic

Kvalitní moderní přístroj pro digitální domácnost

Registrovaný uživatel15. března 2022

velikost obrazovky, pěkný obraz kvalitní zvuk jednoduché ovládání ovladač na solární napájení nepotřebuje měnit baterie

výborná televize

Registrovaný uživatel20. února 2022

Hodně veliká spokojenost.

Všechno OK.

Registrovaný uživatel2. února 2022

Obraz výborný, srozumitelné menu, bez závad. cena odpovídá výrobku.