Hlavní obsah stránky

Royal Canin Vet Diet Feline Calm

  • Royal Canin Vet Diet Feline Calm
Royal Canin Vet Diet Feline Calm

Royal Canin Calm je veterinární dieta s unikátní kombinací živin, které vedou ke zmírňování vlivů symptomů stresu na organismus koček. Dieta Calm je inovační krmivo, které prostřednictvím kombinace 2 přírodních účinných složek nabízí komplexní přístup k problematice stresu (alfa-kasozepin (obsažen v alfa -S1 trypsinovém hydrolyzátu kaseinu) je peptid, jehož rychlý účinek byl ve srovnávací studii s placebem popsán v případech úzkostných stavů u koček, L-tryptofan, aminokyselina).

Vybrat variantu (2)

Royal Canin Vet Diet Feline Calm 2 kg

2 varianty pro
Royal Canin Vet Diet Feline Calm

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRoyal Canin

Popis

Royal Canin Calm je veterinární dieta s unikátní kombinací živin, které vedou ke zmírňování vlivů symptomů stresu na organismus koček. Dieta Calm je inovační krmivo, které prostřednictvím kombinace 2 přírodních účinných složek nabízí komplexní přístup k problematice stresu (alfa-kasozepin (obsažen v alfa -S1 trypsinovém hydrolyzátu kaseinu)

Parametry

Velikost balení2 kg
Věk kočkydospělá
Hrubý popel7,7 %
Typ krmivagranule
Bezobilná recepturane
Bílkoviny36 %

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krmivo pro kočky Royal Canin

Všechny krmivo pro kočky Royal Canin