Hlavní obsah stránky

Ron Centenario Edicion Limitada 30 y.o. 40 % 0,7 l

Rum Ron Centenario Edicion Limitada 30 y.o. 40 % 0,7 l

Centenario Edition Limitada 30 aňos je vrcholným produktem rumů z Kostariky. Musely se otevřít ty nejstarší sudy této proslulé latinské palírny a výsledkem je fantastická směs měkkých, jemných, ale zároveň těžkých ultraprémiových rumů vyráběných metodou solera.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRon Centenario

Popis

Centenario Edition Limitada 30 aňos je vrcholným produktem rumů z Kostariky. Musely se otevřít ty nejstarší sudy této proslulé latinské palírny a výsledkem je fantastická směs měkkých, jemných, ale zároveň těžkých ultraprémiových rumů vyráběných metodou solera. Rum zraje v sudech z bílého amerického dubu, v nichž nejprve uzrála skotská whisky a byly pečlivě vypáleny. Každý rok se stočí pouze velmi omezené množství tohoto klenotu. Na Mezinárodní Spirits Challenge 2011, tento rum získal první místo mezi 700 zúčastněnými karibskými rumy.

Parametry

Dárkové baleníano
Nealkoholickéne
Obsah alkoholu40 %
Zrání30 let
Druh rumukaribský rum
Objem0,7 l
Země původuKolumbie
Limitovaná ediceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Rumy Ron Centenario