Hlavní obsah stránky

REXhry Talisman: Dobrodružství meče a magie

  • desková hra REXhry Talisman: Dobrodružství meče a magie
  • desková hra REXhry Talisman: Dobrodružství meče a magie
desková hra REXhry Talisman: Dobrodružství meče a magie

Pusťte se do nebezpečného pátrání po legendární Koruně moci a vstupte do tajemného světa draků a magie! V Talismanu si můžete vybrat válečníka, kněze, kouzelníka nebo některého z dalších jedenácti hrdinů, kteří bojují silou i magií. Cesta ke koruně je však zrádná.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuREXhry

Popis

Pusťte se do nebezpečného pátrání po legendární Koruně moci a vstupte do tajemného světa draků a magie! V Talismanu si můžete vybrat válečníka, kněze, kouzelníka nebo některého z dalších jedenácti hrdinů, kteří bojují silou i magií. Cesta ke koruně je však zrádná. Legendy vyprávějí, že v zemích za Branou osudu vás ochrání pouze proslulý talisman.

Najít však takový artefakt není snadné! Za každým rohem na vás čekají nestvůry, pasti a zlá kouzla. Máte dost odvahy? Budete ji potřebovat, abyste obelstili soupeře.

Rozšiřte vaši sbírku o další strategické deskové hry. Zaujmout by vás mohl například Pán prstenů: Putování po Středozemi nebo Minecraft.

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Maximální doba hraní120 min.
Minimální věk hráčů12 roků
Maximální počet hráčů6
Doba hraní90 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry REXhry

Všechny deskové hry REXhry