Hlavní obsah stránky

Retro Games THEA500 Mini

  • Herní konzole Retro Games THEA500 Mini
  • Herní konzole Retro Games THEA500 Mini
  • Herní konzole Retro Games THEA500 Mini
Herní konzole Retro Games THEA500 Mini

Vraťte se zpět v čase do osmdesátých let, kdy vyšla Amiga 500. THEA500 Mini od Retro Games je zmenšenou verzí této legendární herní konzole, která je vybavena 16/32bitovým procesorem s 512 kB RAM a najdete v ní 25 klasických her z dílny Amigy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Vraťte se zpět v čase do osmdesátých let, kdy vyšla Amiga 500. THEA500 Mini od Retro Games je zmenšenou verzí této legendární herní konzole, která je vybavena 16/32bitovým procesorem s 512 kB RAM a najdete v ní 25 klasických her z dílny Amigy. Součástí balení je i autentická dvoutlačítková myš a propracovaný 8tlačítkový ovladač ve stylu gamepadu. Pomocí USB portu si můžete připojit klávesnici nebo nahrát do konzole další hry, nechybí ale ani HDMI.

Parametry

Druh konzolestolní
Přiložená hraano
Podpora Blu-rayne
Připojení k internetune
Propojení s online herní distribucíne
Retroano

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na nejlepší dárky pro teenagery

Sháníte dárek pro teenagera, ale nedaří se vám nic vymyslet? Zaujmout někoho v tomto věku není vůbec jednoduché. S našimi tipy na dárky pro teenagery by se vám to ale mohlo podařit.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné