Hlavní obsah stránky

Reparil-Dragées 20 mg

  • Reparil-Dragées 20 mg
Reparil-Dragées 20 mg

Reparil-Dragées jsou obalené tablety, které se užívají při léčbě místních otoků po zranění, při léčbě a prevenci pooperačních otoků, při léčbě bolestivých syndromů páteře (meziobratlové ploténky, bolesti šíje, ústřel, ischias), při léčbě poruch žilní funkce končetin, křečových žil, zánětů žil, bércových vředů a k podpůrné léčbě zánětů šlachových pochev. Přípravek nesmí být užíván v prvních třech měsících těhotenství.

Vybrat variantu (2)

Reparil-Dragées 20 mg 40 tbl.

2 varianty pro
Reparil-Dragées 20 mg

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Reparil-Dragées jsou obalené tablety, které se užívají při léčbě místních otoků po zranění, při léčbě a prevenci pooperačních otoků, při léčbě bolestivých syndromů páteře (meziobratlové ploténky, bolesti šíje, ústřel, ischias), při léčbě poruch žilní funkce končetin, křečových žil, zánětů žil, bércových vředů a k podpůrné léčbě zánětů šlachových pochev.

Parametry

Žilní potížeano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky