Hlavní obsah stránky

Razer DeathAdder V2

  • myš Razer DeathAdder V2
  • myš Razer DeathAdder V2
myš Razer DeathAdder V2

Herní myš Razer DeathAdder V2 v černém ergonomickém provedení disponuje optickým senzorem Razer Focus+ s nastavitelným rozlišením až 20 000 DPI, zrychlením 50G a rychlostí snímání až 650IPS. Ve výbavě má optické přepínače hlavních tlačítek s životností až 70 milionů stisknutí, vnitřní paměť pro 5 profilů, 8 programovatelných tlačítek Hyperesponse a nastavitelné RGB podsvícení Razer Chroma.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRazer

Popis

Herní myš Razer DeathAdder V2 v černém ergonomickém provedení disponuje optickým senzorem Razer Focus+ s nastavitelným rozlišením až 20 000 DPI, zrychlením 50G a rychlostí snímání až 650IPS. Ve výbavě má optické přepínače hlavních tlačítek s životností až 70 milionů stisknutí, vnitřní paměť pro 5 profilů, 8 programovatelných tlačítek Hyperesponse a nastavitelné RGB podsvícení Razer Chroma. K zařízením připojíte myš pomocí odolného Speedflex kabelu s USB rozhraním a délkou 2,1 m.

Parametry

Typ snímáníoptické
Rozlišení pohybu20000 dpi
Bezdrátováne
Určení myšiherní
Počet tlačítek8
Bluetoothne

Články k tématu

TechnologieNejlepší herní myši v roce 2022: Jak dobře pořídit?

Myš patří mezi počítačová příslušenství, která používáme téměř neustále. To znamená, že bychom na ní rozhodně neměli šetřit. Kvalitní a ergonomická myš je důležitá pro každého uživatele, obzvlášť to…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myši Razer

Všechny myši Razer